Dirt Skins

Мото бренд Dirt skins є одним з провідних виробників неопренового захисту в мотокросі і ендуро дисциплінах.

Dirt Skins

Привабливість продукції обумовлена тим, що всі сучасні амортизатори і елементи підвіски мотоциклів і ATV потребують надійного захисту, т.к саме ця техніка частенько використовується у важких умовах і на неї впливає агресивне середовище, будь то просто грязь, зайва волога або елементарний дорожній пил. Навики, отримані за багато років розвитку позашляхових видів мото і автоспорту, показали, що ресурс амортизаційних систем безпосередньо залежить від міри її захисту, чим кращий і якісний захист, тим більше вірогідність уникнути передчасного зносу деталей, зокрема іржи хромованого пір’я вилки і попадання піску і дрібного абразиву під сальники.

Официальный сайт Dirt Skins: http://dirtskins.com/

Dirt Skins

Щоб продовжити життя і захистити важливі компоненти техніки, необхідно використовувати інноваційні матеріали, стійкі до дії довкілля. Ще в минулому столітті ученими-хіміками компанії Dupont був створений такий матеріал — синтетичний каучук. Досвід минулих років і вживання сучасних технологій дозволили узяти за основу перевірену часом формулу і створити на її основі продукт що задовольняє потреби гонщиків.

Dirt Skins

Компанія Dirt skins пропонує вашій увазі незамінний захист компонентів амортизаційних систем з неопрену. Простота установки, елементарні і в той же час продумані рішення допоможуть зберегти вашу техніку в робочому стані навіть після самих виснажливих режимів експлуатації, що актуально для спортсменів і просто любителів розтинати грязь на лісовій стежці.

Dirt Skins

Кожна модель Dirt skins була підібрана і опрацьована до найдрібніших деталей з врахуванням всіх параметрів кожної моделі мотоциклів і ATV, будь то проста телескопічна вилка або спортивна, перевернутого типа. Скориставшись підбором по моделі на сайті, ви з легкістю підберете потрібний комплект, а так само зможете вибрати відповідний колір. Неопреновий захист Dirt skins продовжить ресурс амортизаційної системи і заощадить ваш транспорт.

Dirt Skins