Autolite

Autolite – це популярний американський виробник свічок запалення. Це порівняльно молодий бренд, який встиг зайняти лідируючі позиції в своїй області і отримати національні винагороди. Початок марки стався в другій половині 2000-х років. Виробничий стандарт мав якусь особливість, це стосується свічок запалення, які призначаються для спортивних і цивільних авто, що пересуваються в гірській місцевості.

Офіційний сайт Autolite: http://www.autolite.com/

В результаті вкладення інвестицій в Autolite вийшло збудувати завод, який має постійно модернізоване устаткування, якісний персонал, і постійно проводить дослідження. Завдяки останньому пункту бренд отримав патенти. Вони стосуються як норм виробничого процесу, так і робіт з металом.

Свічки запалення Autolite

Autolite випускає продукцію різних форматів. Є вироби виконані з металевого сплаву, міді і платини. Вся продукція відрізняється високою якістю і відмінними показниками міцності.

Autolite сьогодні

Активний розвиток в області торгівлі своїми продуктами привів до того, що компанія стала укладати безліч договорів з відомими компаніями світу. Налагоджений зв’язок як з дистриб’юторами, так і з авто виробниками. Вироби поставляються в страни Європи і Азії, Латинської Америки. Головний споживач Європи є Італія.

Свічки запалення Autolite

Придбати потрібний товар можна в професійних автосалонах або через інтернет. Перш ніж замовити механізм, потрібно з’ясувати чи підійде він для авто вашої марки.

Ми надаємо допомогу в пошуку, замовленні потрібного вам товару на різних торгівельних майданчиках. Вибраний товар буде доставлений в будь-яке місто України в стислі терміни.

Свечи зажигания Autolite

Успіх Autolite

Найбільш важлива винагорода була вручена бренду за якість продукції і результати менеджменту. Компанія завоювала винагороду «Товар року», а це особливо почесно в Америці.

Autolite — це торгівельна марка, яка відома всьому світу. Вона гарантує високу якість і надійність. Товари цього бренду вже давно вирушають на багато конвеєрів відомих авто виробників. З 2000 року компанія стала офіційним постачальником свічок запалення для заходів NASCAR.

Свечи зажигания Autolite

Свічки AUTOLITE порівняно з виробниками Японії і Європи мають конкурентноспособную вартість, зокрема платинові свічки.

Підрозділи компанії знаходяться в Америці і в Китаї. Вживані технології відповідають високим стандартам якості, виробничий процес контролюється на кожному етапі, включаючи вихідну сировину і упаковку готової продукції. Вироблювані свічки в Китаї піддаються додатковому контролю, після чого разом зі всіма товарами вирушають на американський, європейський ринки.

Свечи зажигания Autolite