ZANheadgear

Адреналін, ураган емоцій, гострі відчуття. Екстремальні види спорту набирають популярність, упевнено наздоганяючи по кількості ентузіастів спортивний туризм. Найпоширенішими видами екстриму і туризму серед молоді завжди були ті, які не вимагали значних фінансових витрат і були доступними. До них відносяться скейтбординг, велосипедний спорт, катання на роликах і лижний спорт. І не можна обійти стороною один з найпочесніших, це захоплення мототехнікою.

ZANheadgear

Природно, що будь-який подібний вид діяльності вимагає певних навиків і необхідної екіпіровки. Але окрім звичних захисних елементів не кожен знає про існування ще якогось захисту обличчя, голови і шиї, окрім шлему. А вона є. Адже для зимових видів спорту потрібний захист від холоду. При таких умовах необхідно захистити органи дихання. У літню жару наш ворог, — пекуче сонце і потовиділення, що несе дискомфорт. Якраз на створенні захисних головних уборів і спеціалізується торгівельна марка Zanheadgear.

Офіційний сайт Zanheadgear: http://www.zanheadgear.com/

ZANheadgear

Компанія була заснована в 1994 році, в США, розташовується в Сан-Дієго, штат Каліфорнія. Народжена пристрастю до мотоциклів, Zanheadgear в даний момент є одним з найзначиміших світових лідерів по виробництву головних уборів специфічного характеру. Засновники починали свою дорогу з випуску зручних і якісних підшоломників для байкеров. Тепер же в лінійку товарів даного виробника розширили маски (як повні, так і закриваючі обличчя частково), балаклави, бандани і навіть хустки. Але що в цьому дивного? Говорять, що краще один раз побачити. Саме про товари даної торгівельної марки ця мудра приказка. Кожна річ є витвором мистецтва і зроблена, що говориться, «як для себе»!

ZANheadgear

Дизайн кожної моделі продуманий і доведений до бездоганності. Колірні гамми і узори нанесених зображень настільки всілякі, що навіть найвередливіший покупець знайде товар за своїм смаком. Якість виконання – американська (це не китайські вироби або колоритний підвальний ширвжиток).

ZANheadgear

Матеріали підібрані так, щоб забезпечити максимальний захист і комфорт за різних погодних умов і кліматичних поясів. Маски для занять зимовими видами спорту захищають від холоду, вітру і вологи. Для весняно – літнього періоду, завдяки новітнім технологіям, убори створюють ефект, що охолоджує, мають яскраво виражені антибактеріальні властивості. Розміри варіюються від дитячих до головних уборів з індивідуально регульованим розміром, поміченим, як «один розмір».

ZANheadgear

Що можна сказати про цінову політику компанії? Для товару, який виробляють в Америці по новітніх технологіях, з дотриманням всіх стандартів якості. Навіщо багато говорити? Дивитеся і дивуйтеся. А Zanheadgear завжди готовий радувати своїх клієнтів лише висококласними речами.