Z1R

Справжній інтернет-магазин піклується про кожного свого покупця, і по максимуму задовольняє всі потреби в здобутті бажаних товарів. Не дивно, що екстремала із стажем важко обдурити, адже він знає толк в якісних брендових речах, оскільки щодня має справу із спеціальною екіпіровкою і всіма необхідними аксесуарами для їзди на мотоциклах.

Z1R

Американський інтернет-магазин Z1R пропонує великий асортимент шлемів, а також зручний і якісний одяг для професіоналів і любителів перегонів на мотоциклах.

Офіційний сайт Z1R : http://www.z1r.com/

Тут продаються куртки, жилети, балаклави, рукавички, кепки. Жінки і чоловіки зможуть підібрати собі необхідні розміри, і носити із задоволенням зручний одяг і взуття. Всі товари виготовлені з якісних матеріалів відповідно до всіх світових стандартів і сучасних технологій виробництва.

Z1R

У арсеналі інтернету-магазина Z1R також є спеціальні сидіння для мотоциклів: одномісні і двомісні. Не варто забувати, що зручне сидіння є одним з головних чинників комфортної поїздки, адже довгий час в дорозі спина водія повинна знаходитися в звичайній позиції для нього, щоб уникнути неприємних ситуацій із здоров’ям, а також мати можливість спокійно дістатися до пункту призначення.

Z1R

Щоб відповідати всім потребам покупців, співробітники Z1R тестують і удосконалюють всі товари, ставлячи на перше місце безпеку замість стилю. Команда цього відомого інтернету-магазина пильно стежить за сучасними трендами, щоб забезпечити клієнтів інноваційними товарами, які гарантують безпеку.

Z1R

Зробити вашу їзду на мотоциклі самою кращою – девіз бренду, тому творці Z1R пропонують цілу лінію представницьких шлемів і одяг для великих ентузіастів, які люблять кататися в снігову і брудну погоду, отримуючи від цього нереальне задоволення. Шлеми, як застава безпечного катання на мотоциклі, представлений в різних моделях, кольорах і розмірах. Кожен зможе підібрати собі відповідний, і відчути дійсний комфорт під час поїздки.

Інтернет-магазин Z1R не заставляє довго чекати своїх улюблених покупців, і старається як можна частіше радувати не лише оригінальними новинками, але і корисними товарами, по можливості пропонуючи хороші знижки.

Z1R

Вирішили подарувати другу хороший шлем від інтернету-магазина Z1R? Відмінний подарунок на день народження. У такому разі питання з доставкою вашого товару на територію України вже майже вирішене. Для цього вам потрібно заповнити відповідну форму замовлення на нашому сайті, і діждатися рахунку оплати на свою електронну адресу.