Tekvest

Екіпіровка для мотоцикліста важлива завжди. Для звичайної їзди в міських умовах розробники підготували одного типа мотоциклетного одягу, а для професійних заїздів і участіях в змаганнях личать важчі і посиленіші моделі.

Tekvest

Tekvest — високоякісний постачальник захисних жилетів для мотоциклістів

Розглядаючи екіпіровку для професійних мотогонщиків не можна не сказати про лінію захисту для мотоцикліста Tekvest. Екіпіровка розроблялася канадським брендом Tekrider, що почав свою діяльність ще в 1996 році. Tekvest – це одна з перших ліній для байкеров від цього виробника. Компанія в своїх моделях робить упор на захисті тіла мотоцикліста і пропонує великий асортимент жилетів для мотогонщиків. Посилений захист плечового відділу і грудної клітки в моделях Tekvest дозволяє робити правильний вибір при покупці. Середній ціновий діапазон захисних жилетів і висока якість від канадського виробника зробили цю марку популярною серед байкеров з різних країн. Жилет допомагає запобігти травмам при аварійних ситуаціях і при цьому не сковує руху при управлінні мотоциклом.

Офіційний сайт Tekvest: https://tekrider.com/

Tekvest

Основні серії моделей Tekvest

Існують декілька типів захисту від Tekvest — це серія Super Sport, SX PRO Lite, Trail Pro і багато інших моделей.

Серія Super Sport: утеплені моделі жилета, з великими кишенями, що дозволяють вміщати телефон, ключі і гаманець з документами, планшет. Жилет має комір, який надійно зігріває і поширює рівномірне тепло в області шлему. Матеріал виробу синтетичний, але при цьому забезпечуючий оптимальний клімат, запобігаючи переохолодженням і зайвій жарі при застосуванні. Це забезпечується за рахунок особливої технології пошиття і найсучасніших матеріалів. Виріб ідеальний при вітрі, поганій погоді і холоді.

Особливий захист ниркового і крижового відділу завдяки матеріалу, який при своїй легкості, є ізолятором від холоду. Має особливі регулюючі клапани, які можна ослабити при підвищенні температури і збільшити повітронепроникність виробу в холодну погоду. Догляд за жилетом максимально простий. Є вироби, що складаються з декількох шарів і при чищенні їх можна розділити. Чистять мотоциклетний жилет спрєєм на основі м’якого мила і водою.

Tekvest

Серія SX PRO Lite: вироби цієї групи мають найбільший захист. Захисний жилет має вентиляцію і при цьому забезпечує максимальну підтримку для ділянки спини, плечей і грудей. Синтетичний матеріал жилета, представлений з пінявого матеріалу в місцях особливого захисту, дозволяє створювати легкий і при цьому дуже міцний захисний виріб для мотоцикліста.

Tekvest

Серія Trail Pro: жилет відрізняє посилений захист спереду. Грудний відділ, плечі — всі ці ділянки максимально посилені в даній конструкції. Жилет зроблений з декількох шарів, що дозволяє відстебнути середній шар при літніх температурах. Високоякісний синтетичний матеріал, посилення передньої частини моделі — все це робить даний виріб популярним у професійних мотоциклістів.

Tekvest

Кожен мотоцикліст знає, що якісна екіпіровка — це застава успішних заїздів і можливість мінімізувати травми при аваріях. Тому підбирати оснащення байкери вважають за краще якісне, від відомих виробників. З нашою допомогою замовити товар відомого постачальника зручно і вигідно. Купуючи захисну мотоциклетну екіпіровку важливо розуміти, що основна мета придбання — це забезпечення комфортної їзди і безпеки.