Компанія TCX заснована в 1982 році. У той час вона мала назву JOLLY SCARPE S.р.a. і виробляла взуття з мембраною Goretex®. Через сім років бренд починає співпрацювати з відомими виробниками Європи — це БМВ, DAINESE. У 1997 році було упроваджено виробництво взуття працівників пожежних станцій, поліцейських і військових під назвою Jolly®. Опісля ще два роки виходить мотоциклетний бренд Oxtar, який виготовляв взуття по унікальній системі Torsion Control System (TCS), контролюючій рух стопи. Окрім цього, компанія запустила лінійки для спорту, туризму і жіночого мотоспорту. Марка Oxtar була продана відомій фірмі Novation, яка займалася розробкою, дослідженням пластмасової продукції, устаткуванням для спорту і взуттям на кожен день. І назва Oxtar була змінена на TCX. Злиття цих брендів, що мають величезний досвід, зробило TCX лідером серед виробників взуття для мотоциклістів.

Офіційний сайт: http://ridetcxboots.com/

TCX Boots

TCX включає використання передових рішень для забезпечення високої безпеки і зручності. Взуття для мото спорту випробуване професійними гонщиками в умовах справжніх гонок з великими навантаженнями. Деякі моделі після тестів були вдосконалені, і тільки потім вийшли в продаж. Компанія вже використала інноваційні технології — це система контролю стопи і метатарзального контролю. Остання є важливою складовою у виробничому процесі створення взуття.

TCX Boots

Лише бренд TCX має сертифікат відповідності якості Європи, а також безпеці СЕ. Це пояснюється впровадженням новітніх систем і використанням якісних матеріалів.

TCX Boots

Процес виготовлення взуття передбачає використання якісної шкіри, спеціального матеріалу для зовнішньої частини взуття, який зберігає форму в разі намокання і не дає розтягуватися, а також мембрану Gore-tex як підкладка.

Марка націлена на виробництві продукції з максимальним захистом і витримувати будь-які навантаження, тому постійно удосконалюється і розробляє нові технології.

TCX Boots

Технологія TCS розрахована на те, що при їзді на мотоциклі можливі падіння, які ведуть до пошкодження гомілки і стопи. Це пояснюється тим, що нога може зігнутися більше, ніж вона це робить при звичайному навантаженні. Завдяки цій системі пошкодження можна уникнути.

Вдосконалена система TCS Evo передбачає обмеження вигину голеностопа у різних напрямах, тим самим захищаючи кінцівку від травм. Система при невеликих кутах не впливає на чіткість і легкість при їзді на мотоциклі, а при великих гарантує захист від пошкоджень.

TCX Boots

Система Metatarsal Control має поліуретанову структуру, яка має точку вигину між фалангами пальців і частиною п’яти. Завдяки цьому стопа знаходиться в положенні, близькому до будови ноги при русі, а в разі падіння надається захист. Водовідштовхувальна мембрана — це найбільш повітропроникний функціональний матеріал. Діаметр пір дозволяє проходити випарам, а воді – ні.

error: Content is protected !!