Бренд Shoei у всіх мотоциклістів асоціюється з класом преміум. Компанія більше п’ятдесяти років виробляє мотоциклетні шлеми високого класу. Цікавий той факт, що навіть найостанніші новинки виробляються, як і найперший їх шлем уручну. Більше 50 співробітників беруть участь у виробництві кожного екземпляра. Їх виробництво поєднує в собі новітні технологи, зворотний зв’язок від споживачів і найефективніші методи тестування.

Офіційний сайт: http://www.shoei-helmets.com/

Shoei

При розробці нового шлему вони тестуються світовими зірками MOTOGP, їх побажання і критика враховується і тим самим створюється тонко налагоджений шедевр. Недаремно дана марка така улюблена такими зірками мотоспорту, як Марк Маркес, Бредлі Сміт, Джош Грант і Дін Уїлсон.

Продукція Shoei включає великий асортимент для будь-якого вигляду мотоспорту або міських поїздок по місту. Відкриті і закриті шлеми, для байкеров і любителів мотокросу. Величезний вибір забарвлень і розмірів. Можна підібрати шлем, який ідеально сяде на будь-яку голову. Компанія дуже творчо відноситься до дизайну їх аксесуарів. Інколи малюнки на їх шлемах належать відомим сучасним художникам з Німеччини, Японії і Британії.

Shoei

Вентиляція в шлемах має не лише вхід для повітря, але і вихід. Гаряче повітря від голови активно покидає шлем. Також Shoei використовують складний вентиляційний отвір під екраном, який не лише подає гонщикові свіже повітря для дихання, але також направляє потік повітря уздовж внутрішньої частини екрану. Це допомагає тримати його сухим і чистим без запітніння.

Вся продукція виробляється на одному єдиному заводі в Японії, що сприяє максимальному контролю над якістю продукції, що випускається. Не дивлячись на те, що вартість праці в Японії досить велика, відданість своєму виробництву на Батьківщині позитивно позначається на надійності. Про наявність неполадок в їх продукції ніхто не чув. На даному підприємстві вперше у виробництві шлемів почали використовувати свою власну аеротрубу. Завдяки ній випускаються максимально тихі шлеми, з відмінною аеродинамікою.

Shoei

Сучасні високотехнологічні візори забезпечують широкий огляд і не спотворюють видимість для гонщика.

Одна з головних особливостей шлемів Shoei – максимальна безпека водія. Якщо ви купуєте сучасний швидкий байк, на цьому не варто економити.

Де купити Shoei?
https://www.shoei.com/
http://www.shoei-helmets.com/
http://www.revzilla.com/shoei-helmets
http://www.helmethouse.com/