Американська компанія MSR була заснована в 1971 році. Її засновником є знаменитий американський автогонщик канадського походження — Малькольм Сміт. Із самого початку компанія іменувалася Malcolm Smith Gold Medal Products, потім Malcolm Smith Racing, і лише з часом стала називатися MSR, що в принципі означає Malcolm Smith Racing.

Перейти на офіційний сайт MSR: https://msracing.com/

MSR

Запаморочлива кар’єра Малькольма Сміта закінчилася в 1976 році, після того, як він у восьмий раз виграв золоту медаль однієї з автогонок. Продовжуючи змагатися на мотоциклах, в 1971 році, Малькольм організовує невелику майстерню, яка починає розробляти і виготовляти невеликі аксесуари для байков, а також, дросельні і гальмівні троси. Після закінчення кар’єри мотогонщика містер Сміт цілком і повністю береться за розвиток своєї майстерні, і це вийшло у нього на всі сто процентів. Для здійснення своїх планів Малькольм Сміт запрошує в свою команду маловідомих, але грамотних фахівців в мотоциклетній галузі.

MSR

З кожним роком розробляються нові технології для вживання в запчастинах, що виготовляються. Окрім запасних частин до мотоциклів, MSR розробляє одяг для мотогонщиків, шлеми і іншу атрибутику.

MSR

Сучасний американський бренд MSR — це один з провідних виробників одягу, аксесуарів і жорстких деталей в мотоциклетній галузі, адже всього 45 років тому, все починалося із звичайною і дуже маленькою майстернею. На сьогоднішній день компаній MSR пропонує повну лінійку екіпіровки для мотоспорту, яка охоплює всі аспекти цього унікального вигляду спорту. Окрім одягу, американський бренд виробляє висококласні шлеми з відмінною системою вентиляції. Рукавички, черевики, рюкзаки, сумки, а також різні запасні частини і ключі, теж виробляє компанія Malcolm Smith Racing, причому вся продукція виготовляється з міцних і якісних матеріалів. У екіпіровці MSR зручно і комфортно у будь-який час роки.

MSR

Шлеми, одяг і інші аксесуари компанії MSR є вибором багатьох відомих пілотів. Сьогодні американський бренд поставляє свою продукцію в різні країни світу. Унікальна екіпіровка і аксесуари північноамериканського бренду Malcolm Smith Racing розроблені для того, щоб всі моменти їзди на байці були приємними, неповторними і такими, що запам’ятовуються. З недавнього часу бренд MSR належить відомій американській компанії Tucker Rocky Distributing.

MSR