Metal Mulisha

Metal Mulisha – успішний бренд одягу і екіпіровки, створений для заняття активними і екстремальними видами спорту. Бренд почав свою діяльність в 1998 році і за час свого існування в його рамках були створені сотні моделей одягу і аксесуарів.

Офіційний сайт Metal Mulisha: http://www.metalmulisha.com/

Metal Mulisha

Засновники бренду, Брайан Діган і Ларрі Лінкогл, розкручували марку самостійно, виступаючи на змаганнях в своїй екіпіровці і впокорюючи все більш і більш складні вершини. Фанати і професійні спортсмени оцінили зручність і привабливість одягу Metal Mulisha, що сприяло становленню однієї з найстильніших і авторитетніших торгівельних марок серед любителів фристайлу.

Серед безлічі футболок, толстовців, майок, джинсів, шортів і спортивної екіпіровки ви зможете відшукати саме свої речі, що повністю відображають ваш характер.

Metal Mulisha

Весь одяг і аксесуари створені так, щоб не заподіювати незручності, дозволяючи сповна насолодитися свободою руху і без скрути займатися повсякденними справами. Малюнки наносяться при використанні таких технологій і фарбників, що зображення залишається незмінним навіть опісля багато прань.

Metal Mulisha

Бренд продовжує активно розвиватися, випускаючи нові колекції одягу для спортсменів і розширюючи ділерську мережу, що дозволяє зробити одяг доступнішим для споживачів.

Metal Mulisha

Де можна купити Metal Mulisha?

https://www.tillys.com/

Metal Mulisha