Mechanix Wear представляє захист рук для професійних занять спортом. Марка завоювала лідируючі позиції в області захисних товарів для рук. Вони відмінно сидять, а також відрізняються високою функціональністю. Рукавички виготовлені з високоміцних матеріалів. Окрім цього, включають продумані елементи дизайну і високу якість пошиття, яка надає можливість підгону по індивідуальних розмірах. Завдяки цим параметрам, рукавички можна використовувати щодня.

Офіційний сайт Mechanix Wear: http://www.mechanix.com/

Mechanix Wear

Бренд Mechanix Wear з’явився порівняно недавно разом з Original mechanic’s glove, яке є засобом захисту для рук гонщикам. В даний час рукавички Mechanix Wear отримали популярність серед великої кількості людей, які пов’язані з різними промисловими областями. За підсумками двадцятирічних досліджень, розробок і тестувань дизайну, була випущена лінійка рукавичок. У них можна відчувати себе безпечно, комфортно, і що важливо, стильно.

Головною метою роботи фахівців бренду є руйнування стереотипів про стандартні вистави і знаходження інноваційних рішень в області захисту рук.

Mechanix Wear

Ассортимент бренда

Рукавички Mechanix Wear відрізняються високою технологічністю, тому вони успішно справляються з пошкодженнями і травмами, включаючи подряпини і навіть переломи. Окрім цього, рукавички захистять від високих температур і полум’я. Завдяки розробкам бренду мотогонщики можуть швидше і акуратніше працювати, збільшуючи показники продуктивності, при цьому відчувати себе комфортно і захищено. Нові технології для розширення функціональності рукавичок представляють вдосконалений крій великого пальця, прилеглу і високу манжету, еластичні вставки в просторі між пальцями, нову застібку.

У азіатських країнах зосереджено виробництво рукавичок, але американці контролюють весь процес, а це дає гарантію у відсутності браку.

Mechanix Wear

Марка Mechanix Wear виробляє рукавички різного призначення:

  • для учасників професійних гонок NHRA, FORMULA 1, Мотокрос, SUPERCROSS і др.;
  • для автомобілістів. Моделі з ударозахисною поверхнею, що мають додаткові накладки;
  • для різних цілей. Часто їх використовують механіки і для повсякденної роботи;
  • для фахівців нафтогазової області;
  • для працівників МНС і військових.

Брендові рукавички мають моделі як для гонщиків, так і людей, які працюють з технікою і різними механізмами. Також ними можуть користуватися люди, які беруть набір інструментів перший раз в житті. Рукавички бренду почали своє існування з використання на піт-стопах серії Дайота 500. Вперше в рукавичках бренду в 1991 році з’явилися автомеханіки боксів NASCAR. За невеликий період часу Mechanix став постачальником і спонсором цього чемпіонату. Міцні рукавички почали використовувати для складної роботи. Зараз їх вибирають рейнджери, морські піхотинці і спецназ.

Mechanix Wear

Mechanix Wear — це не простий предмет одягу, а свого роду інструмент, який виглядає як рукавичка.

Тривала робота над створенням ідеального виробу принесла вдалі результати. Сьогодні рукавички Mechanix визнані найкращими. З їх допомогою професійні гонщики значно полегшують собі життя. Якщо ви хочете купити рукавички Mechanix, то звертайтеся до нас. Ми купимо і доставимо товар до України.

Де купити Mechanix Wear?

http://www.northerntool.com/
http://www.midwayusa.com/