Компанія Leatt — це унікальний і молодий південноафриканський бренд, заснований на початку XXI століття. Як це не дивно, але засновником компанії, яка за декілька років стане законодавцем мод і одній з ведучих на світовому ринку мотоциклетної продукції, був лікар — нейрохірург Кріс Літт. Саме він в 2001 році почав розробку принципово нового захисту для шиї мотогонщиків і рейдерів. Приводом для розробки нового проекту послужив неприємний випадок, оскільки містер Літт став свідком смерті від важкої травми шиї близького друга свого сина. Молода людина отримала смертельну травму в результаті падіння з мотоцикла. Опісля п’яти років після заснування компанії, впродовж яких розроблялися нові технології захисту, почалася ера бренду Leatt.

Перейти на офіційний сайт: https://www.leatt.com/

Leatt

У 2006 році налагоджується серійне виробництво продукції, а через декілька місяців, в німецькому місті Кельн, на міжнародній конференції, присвяченій мотоспорту, вперше була представлена ультра нова продукція компанії Leatt. У 2007 році, захисні шлеми південноафриканського бренду потрапляють на обкладинку журналу RACERX і отримують вищу оцінку. Рівно через рік, в Кейптауне (ЮАР), грунтується всесвітньо відома лабораторія бренду Leatt. У вересні місяці 2009 років, молодий південноафриканський бренд перемагає на міжнародній виставці Eurobike Award 2009, а також в цьому ж році отримує премію SAMIA.

Leatt

Читачи журналу Motocross Action одностайно визнали захист шиї від компанії Leatt продуктом десятиліття. Наступний рік також був з винагородами, в 2010 році, бренд Leatt отримує винагороду на міжнародній виставці Bikeexpo, проходівшей в Германії. У 2011 році запускається у виробництво новий захист шиї STX, яка разом із захистом тіла Leatt Pro Lite, вже через рік визнається журналом Transworld Motocross, кращим в категорії продукт року.

Leatt

Компанія Leatt — одна з тих, хто не зупиняється на досягнутому і продовжує пошук нових рішень. На сьогоднішній день бренд Leatt добре відомий у всьому світі, як один з провідних виробників різних видів захисту для пілотів мотокросу, мотоспорту, велоспорту, автоспорту, дорожніх мотоциклів і зимових видів спорту.

Leatt

Південноафриканський бренд Leatt є першим, хто запустив в масове виробництво моделі захисту шиї професійного рівня Leatt Brace GPX, якими користуються багато пілотів різних рівнів.

Leatt

Сучасний Leatt — це величезна лінійка захисної екіпіровки для шиї, тіла, спини, як для дорослих, так для дітей і підлітків. Сьогодні продукція американського бренду включає жакети, брюки, рукавички, різні наколінники і налокітники, і інша продукція, яка виконана по сучасних технологіях з екологічно чистих матеріалів, завдяки чому відповідає світовим стандартам якості.