Klock Werks

В світі, де з’явилося сотні тисяч різних інтернетів-магазинів, які пропонують товари для мото техніки відомих виробників, складно знайти дійсно надійний і популярний магазин. До таких інтернетів-магазинів належить Klock Werks. Успіх цього бренду починався ще з 1997 року, і зараз, досягнув значних результатів на світовому ринку, його творці не зупиняються на досягнутому, а продовжують створювати і покращувати високоякісні деталі для своїх покупців.

Офіційний сайт Klock Werks: http://www.getklocked.com/

Klock Werks

Klock Werks – американський брендовий інтернет-магазин з широким асортиментом необхідної продукції для мотоцикла і його господаря. Тут продається величезний вибір різних запчастин і деталей на мотоцикли відомих брендів: крило, кермо, лобове скло, електродеталі, а також великий ряд дрібних запчастин. Кожна деталь виготовляється відповідно до всіх світових стандартів і сучасних технологій виробництва.

Klock Werks

У магазині можна вибрати жіночий і чоловічий одяг: сорочки, футболки, кепки. Кожна річ – практична, зручна і якісна. Не варто забувати, що бренд спеціалізується на запчастинах і деталях для мотоцикла, хоча і створив хоч і не велику, але свою лінію одягу.

Klock Werks

Команда Klock Werks виготовляє самі кращі деталі, які задовольняють формою, функціонують і мають стильний вигляд. Кожен з творців хоче допомогти знайти правильне рішення, вітрове скло, висоту, відтінок, профіль – всі дрібні деталі, за допомогою яких ваш мотоцикл виглядає сучасно. Klock Werks — маленька компанія, але з величезними планами на майбутнє, яке неодмінно буде успішним для неї, адже те, що вона задумала, вона втілить в реальність без сумніву.

Klock Werks

Цей бренд популярний завдяки якісному і всілякому арсеналу запчастин і деталей на мотоцикли марки Harley Davidson, Yamaha, Polaris RZR, Honda, Kawasaki, Victory, Indian. Всі ці світові бренди потребують перевірених запчастин, адже на дорозі багато що залежить від повної і якісної комплектації і справності мотоцикла.

Klock Werks

Потрібні якісні деталі для Yamaha? З нашою допомогою ви можете вкомплектувати свій мотоцикл. Ми якісно і надійно доставляємо товари з іноземних інтернетів-магазинів на територію України. Для цього вам потрібно заповнити спеціальну форму замовлення на нашому сайті, і чекати на рахунок оплати на свою електронну адресу.