Професійні мотоциклісти завжди вибирають високоякісну екіпіровку. Адже саме завдяки надійному мотокостюму, шлему можна уникнути серйозних травм, деколи не сумісних з життям. Для мотогонщиків виробники у всьому світі прагнуть зробити упор або на засобах захисту, спеціалізованому одягу або на комплектуючих для мотоцикла.

Але є фірми, які виробляють якісні захисні елементи одягу, а також кофри для мотоциклів різних марок, сумки для мото, вітрові стекла із захистом. Т.е охоплюють найбільший об’єм товарів корисних для мотоцикліста. Одним з таких крупних виробників приладдя для мотоцикла і предметів одягу для мотоцикліста є Карра.

Перейти на офіційний сайт: https://www.kappamoto.com/

Kappa

Про історію компанії Карра
Історія компанії Карра почалася в 1956 році в Італії. Точніше спочатку назва була Сарра, і компанія працювала під управлінням Паоло Ветторе. Що удосконалював деталі, якість і техніку вироблюваних продуктів, він дав стрімке зростання компанії. Потім компанія перейшла до колишнього мотогонщика Джузеппе Вісенци. Який в 1995 році офіційно змінив ім’я бренду на Карра. Приблизно в цей же час були відкриті філії фірми у Франції і Іспанії. Одним з основних девізів компанії є створення виробів високої якості і класу для кожного мотоцикліста. Вже впродовж більш ніж 60 років фірма займається унікальними розробками і виробництвам товарів для мотогонщиків.

Kappa

Вітрові стекла Карра
Розглядаючи лінію вітрових стекол, варто відзначити, що високі захисні властивості цього виробу дозволяють поліпшити комфортність при поїздці на мотоциклі, захищаючи водія від опадів і вітру. Окремо від стекол можна купити кріплення. Спеціалізована компанія, що займається продажем товарів для мотоциклістів, зазвичай замовляє для своїх клієнтів останні новинки техніки через систему міжнародної торгівлі, таку, як Amazon, Ebay. Це дозволяє за досить розумні гроші придбати високоякісну продукцію, включаючи вироби Карра.

Kappa

Захисні шлеми для мотоцикліста Карра
Компанія Карра також виробляє каски і захисні шлеми, які мають сонцезахисний козирок, прозоре вікно, регульований ремінець, знімну частину, що миється. Матеріал, з якого виготовлені шлеми термопластік. Розмірний ряд варіюється залежно від обхвату голови. І представлений від розміру XS до XXL. Дизайн і колірні рішення сучасні і яскраві. Також для шлемів фірма Карра виробляє додаткові підставки з поліуретану, що дозволяють поставити його на будь-яку поверхню.

Kappa

Дорожні кофри для мотоциклів
Великий асортимент зручних кофрів, дорожніх сумок, валізок для мотоциклів від Карра – перш за все продуманий і ергономічний дизайн і чудова якість матеріалів. Так, наприклад, дорожня валіза серії Карра K-venture 42 Liter Тор Case поєднує відмінну місткість, міцність алюмінієвого матеріалу і продуманий до дрібниць дизайн — ідеальний супровід на тривалі відстані. Місткість 58 літрів. Конструкція має посилену частину усередині, замки з неіржавіючої сталі і укріплені кутові елементи.

Kappa

Вибираючи оснащення для мотоподорожей Карра, перш за все варто бути упевненим в якості і надійності пропонованих товарів. Десятиліттями вдосконалені моделі порадують зручністю кожної деталі. А сучасний дизайн виробів додасть мотоциклістові особливий стиль.