J & M

Бренд J&M розробляє аудіо системи для мотоциклів. У арсеналі компанії великий вибір шлемів з вбудованими спікерами, комунікативними пристроями. А також аудіосистеми для мотоцикла – колонки, гарнітура, підсилювачі. Компанія займається виробництвом і розробкою систем, відтворюючих звук, комутуючих систем.

Офіційний сайт J&M: http://www.jmcorp.com/

J&M

Перша гарнітура для мотоциклетного шлему була виготовлена в 1978 році. На сьогоднішній день компанія випустила більш за один мільйон гарнітур, призначених для мотоциклістів. Одним з яскравих різновидів мотоциклетних гарнітур є серія elite 787.Така гарнітура дає безперебійну якість звуку впродовж 15 років. У цій моделі використані динаміки, для шлему, високої інтенсивності, що випускаються в двох діаметрах – 45 мм (великий діаметр) і 40 мм – понад тонкий діаметр. Зазвичай для більшості моделей шлемів підходить 45 мм, але бувають і виключення. Динаміки дозволяють відтворювати якісний по чистоті звук і при цьому працюють на високій гучності. Система Aeromike VI була спеціально розроблена для того, щоб пригнічувати зовнішні шуми і звукові перешкоди навколишнього простору. Така система дозволяє максимально якісно передавати звук і при цьому нівелює зовнішні шуми.

J&M Audio

З такою вбудованою системою, як Aeromike VI підвищується можливість налаштувати звук, манеру передачі музики. Все це завдяки високо чутливій системі відтворення звуку і вживанню останніх технологічних новинок. Устаткування добре сумісно з аудіосистемами таких відомих мотобрендів, як Honda, Kawasaki, Yamaha, Harley Ultra.

J&M Audio

Також варто особливо відзначити, що компанія J&M виготовляє аудіо устаткування з розрахунку на довгий термін служби. Навіть у дрібних деталях просліджується висока якість матеріалів і інноваційні технології з’єднання. Так, наприклад, сполучні шнури Z – серії зроблені з мідного дроту, високої якості. Кожен штир в системі виготовлений з неіржавіючої сталі, що дозволяє такій системі безвідмовно служити 10-15 років за умови щоденної їзди на мотоциклі і використання даної аудіо системи.

J&M Audio

Замовити надійне устаткування J&M зручно через магазин, що спеціалізується на товарах для мотоциклістів і мотоциклів. Завдяки оперативно виконаному замовленню, вибрана модель устаткування приходить в короткі терміни. Висока якість і тривалий термін служби дозволяють виділити вироби від J&M в клас особливо надійних.