Компанія IXS Motorcycle fashion з’явилася в 1906 році і займалася ремонтом велосипедів і мотоциклів. У 1968 році вона стала генеральним імпортером Yamaha в Швейцарії, що послужило поштовхом в розвитку. У 1979 був введений бренд IXS Motorcycle Fashion.

Офіційний сайт: http://www.ixs.com/

IXS

Сьогодні IXS є одним з кращих виробників мотоекіпіровки. Впродовж тридцяти років бренд розробляє і випускає одяг, рукавички, взуття, шлеми і аксесуари. Компанія прагне бути досконалою, тому створює щороку продукти, що мають неповторний швейцарський стиль. Виробничий процес включає використання сучасних матеріалів і власних технологій. Також бренд співробітничає з фірмами, які спеціалізуються на виготовленні тканин і волокон. Внаслідок чого компанія створює якісну мотоекіпіровку, захисні властивості якої мають високий рівень. Перш ніж пустити на ринок товари, IXS піддає їх ретельній перевірці. Це випробування в лабораторних і реальних умовах. З цієї причини купуючи товар цього бренду, ви отримаєте якісну і зручну екіпіровку.

IXS

Асортимент IXS сьогодні пропонує створити повноцінний мотокомплект. Вибір мотошлемів складається з відкритих, інтегралів, шлемов-модуляров, що мають передню підіймальну частину, кросових і дитячих моделей. Шкіряні і текстильні куртки, штани, комбінезони задовольнять будь-якого професійного гонщика. Також бренд представляє моторукавички з шкіри, для спорту і туризму. Взуття підійде для міських умов і повного бездоріжжя. Як захист від поганої погоди можна використовувати дощовики-комбінезони, або куртки і брюки від дощу. Високоякісна термобілизна дозволить комфортно відчувати себе в будь-яку погоду, оскільки створюється сприятливий мікроклімат. Підшоломники і рукавички також відносяться до термобілизни. Деякі моделі пошиті з сучасного матеріалу Windstopper, завдяки якому удається створити відмінний захист від пронизливого вітру. Таким чином, тіло гонщика дихає. Кажучи про мотозахист, то він також включає елементи для всіх частин тіла.

IXS

Якщо ви хочете купити хорошу екіпіровку, то наша компанія допоможе вам в цьому. Ми замовимо і доставимо товар до України. IXS — це кращий вибір, про який ви не пошкодуєте. Шлем цієї марки виготовлений відповідно до вимог безпеки, але окрім цього, він має стильний дизайн. З таким шлемом ви будете максимально захищені при їзді, що важливо при покупці цього елементу мотоекіпіровки. Странтрайдери повинні відчувати себе упевнено при виконанні трюків, тому для них головним чинником є відмінна видимість. Це ідеально для тих гонщиків, які не ставлять в гараж свій байк. Показник аеродинамічності важливий при високих швидкостях для комфортної їзди.

IXS

IXS — це популярний швейцарський виробник, який заслужив на світове визнання в області мотоекіпіровки. Цей бренд ставить на перше місце безпеку, комфорт і привабливий вигляд. Стиль, функціональність і практичність екіпіровки знайомі всьому світу.

IXS