Rideicon (бренд Icon) — американський брендовий інтернет-магазин з колосальним асортиментом різних оригінальних товарів. Тут колосальний вибір жіночого і чоловічого мото одягу і мото взуття, а також представлені всі новинки модних аксесуарів для байкеров. В наявності є велика кількість сучасних мотоциклів, якісних запчастин і надійних шлемів.Не дивно, що у продажу є хороший вибір жилетів, курток, рукавичок, штанів, ветровок, спортивних кофт, футболок, кепок, шапок, шарфів, гольфу, а також шкіряний чобіт і черевик. Адже для сьогодення байкера життєво поважно бути в зручному одязі, в комфортних і якісних черевиках, і на голові мати головний і надійний захист – шлем.

Весь цей сучасний асортимент пропонує відомий в світі інтернет-магазин Rideicon, який не лише піклується про комфортну їзду свого клієнта, а також ставить надійність, якість і захист на перше місце в своїй роботі. Цьому свідчить багатолітня практика і досвідченість всіх фахівців виробництва якісних товарів.

Перейти на сайт: http://www.rideicon.com/

Icon

Серед аксесуарів останніх колекцій Icon є гаманці, рюкзаки, ремені, а також спеціальний захисний одяг, як для чоловіків, так і для жінок.

Icon

Icon популярний не лише в США, а і в інших країнах, завдяки своєму колосальному вибору модних і якісних товарів і тому, що там регулярні розпродажі старих колекцій і хороші знижки не лише постійним покупцям.

Icon

Головна мета Rideicon полягає в тому, щоб пропонувати не лише професійним байкерам, але і початкуючим мотоциклістам всі необхідні товари.

Icon

Починаючи з 2002 року бренд Icon дає упевненість в русі на дорозі кожній людині, яка не представляє свого життя без екстремальних поїздок на мотоциклі. Адже лише упевненість і максимальний захист можуть уберегти людину від небажаних наслідків і привести її до великих результатів.

Icon

З нашою допомогою ви зможете отримати свій товар швидко і надійно. Ми працюємо вже багато років в цій сфері, тому добре знаємо, як все зробити правильно і оперативно. Для того, щоб оформити замовлення, вам потрібно заповнити просту форму, і чекати на рахунок на свою електронну адресу. Реєстрація на сайті не потрібна. Ця процедура займе всього пару хвилин, і вже скоро ваш товар буде у вас.