У 1971 році був заснований бренд HJC. Впродовж більш ніж сорока років марка займається виробництвом мотошлемів. Високий професіоналізм, величезний досвід, технологічні нові розробки і прийнятні ціни зробили бренд популярним на ринку екіпіровки для мотоциклістів.

Офіційний сайт: http://www.hjchelmets.com/

HJC

Визнання в Північній Америці бренд отримав в 1992 році. Любителі мотоспорту з інших країн також оцінили шлеми HJC. Продукція завоювала довіру завдяки високій якості і доступності для покупців з середнім достатком. Це стало основною причиною здобуття високої оцінки компанії. Головним девізом бренду є прагнення до досконалості. Розробники постійно шукають нові технології і удосконалюють розробки. Все це робиться для створення якісних шлемів з високою мірою захисту і комфорту. Не дивлячись на це, вартість продукції залишається сповна лояльною, що і пояснює таку популярність.

HJC

Продукція HJC проходіт тестування, в результаті якого перевіряється навіть візор. Тестування проводять в реальних умовах, тобто на мототрасі, в місті, а також в лабораторіях. Процеси перевірки якості вентиляції шлемів, шумоїзоляциі, аеродинамічних характеристик і інших властивостей здійснюються за допомогою своєї тестової установки, яка має аеродинамічну трубу. Фабрики по виробництву мотошлемів розташовані в Кореї, Китаї і В’єтнамі.

HJC

Продукція розділена на товари високого, середнього і бюджетного класів. Вимоги кожного гонщика задоволені. Асортимент включає інтеграли, модуляри, зимові, кросові, дитячі шлеми. Але серед всіх виділяється багатоцільовий шлем, який включає сім характеристик. Він ідеальний для мототехніки будь-якого вигляду. Це пояснюється тим, що він трансформується для будь-яких потреб. Він підходить для спортивно-дорожніх, відкритих, внедорожних, скутерних і інших захоплень. Шлем прошел сертифікацію оpen-face.

HJC

Окрім своїх шлемів марка випускає продукцію для бренду Kawasaki під назвою Ninja. Це інтегральні конструкції, модуляри, моделі для мотокросу і дитячі. Німецький підрозділ HJC — Honda fashion займається виробництвом мотоодягу, серед якого текстильні куртки і брюки, комбези для гонок і рукавички. Бренд в 2012 році випускає інтегральний шлем Rps-10, який сьогодні дуже популярний. Шкаралупа зроблена за технологією PIM, а в складі міститься арамідне і скловолокно. Шлеми досить комфортні, мають спрощену систему візора і чудові показники аеродинаміки. Також для моделі розроблена нова система вентиляції і шумоїзоляция. Модель втілила індивідуальні досягнення інженерів бренду, тому як технологія PIM передбачає виготовлення і формування уручну. Цю модель допомагав розробляти Бен Спіс — це учасник Moto GP і багатократний чемпіон AMA Superbike. При розробці було створено 20 зразків, кожен з яких прошел багаточисельні випробування в екстремальних умовах.

HJC

Якщо ви бажаєте купити шлем HJC, то звертайтеся до нас. Ми замовимо товар на ebay і офіційному сайті. З нами ви швидко отримаєте якісну продукцію світового бренду.