Компанія Harley Davidson — всесвітньо відомий виробник мотоциклів і запчастин. З цим легендарним мотоциклом на дорозі можна отримувати захоплюючі відчуття.

Офіційний сайт Harley Davidson: http://www.harley-davidson.com/

Harley Davidson

Harley Davidson це не просто марка, а стиль життя. Для цієї мети фірма пропагує вступ до співтовариства любителів мотоциклів, своєрідний стиль життя. Сьогодні це найвідоміший мотоклуб в світі. Його члени подорожують на мотоциклах, організовують фестивалі, конкурси і спільні поїздки. Все направлено на впізнанність бренду Harley Davidson.

Harley Davidson

Сьогодні Harley Davidson Motor Company випускає мотоцикли класів «кастом», «круїзер» і «турер», а також повноцінний ряд запчастин для них. Екіпіровка і спорядження, що випускаються цією фірмою, відповідають всім вимогам світових стандартів якості виробів. Окрім традиційних моделей фірма випустила нову модель Street, яка призначена для міської їзди. Об’єм двигуна даної моделі близько 750 см, даний мотоцикл компактний і зручний при парковці.

Harley Davidson

Також фірма кардинальним чином відновила ряд моделей, призначених для туристичних подорожей. Даний проект, представлений в 2013 році під назвою RUSHMORE знаменитий додаванням таких функцій в модель, як комбіноване охолоджування, оновлену систему гальмування, яка забезпечена автоматичним розподілом навантаження, також було застосовано голосове управління мотоциклом.

Harley Davidson

Не відстаючи за розвитком інновацій, компанія Harley Davidson випустила лінійку електричних мотоциклів Livewire, які були презентовані як пілотний проект з метою маркетингових досліджень і виявлення переваг клієнтів.

Harley Davidson

Основний модельний ряд марки представлений сім’ю мотоциклами: Street, Sportster, Dyna, Softail, V-rod, Touring, Trike.

Моделі всілякі своїм дизайном і по технічних характеристиках. Є моделі з хромованими деталями. Будь-яку модель мотоцикла, а також аксесуари даної тематики можна побачити на офіційному сайті компанії http://www.harley-davidson.com.