Компанія GPA Sport була заснована в 1964 році завдяки спільній взаємодії між компанією UFO і Мікель Фінкуєль. Цей французький бренд спеціалізується на захисних шлемах, касках для спорту. Спочатку компанія позиціювала себе, як виготівник автомобільних шлемів. Багато виробів було представлено на гонках Формули 1 і відмічені високими оцінками, як продукти, що містять інноваційні технології і при цьому, мають високу якість. Кінний спорт, мото, лижі — компанія пропонує захисну екіпіровку голови для професіоналів і новачків.

Офіційний сайт: https://www.gpa-sport.com/en/

GPA

У своїх виробах GPA втілює максимальну безпеку і зручність для спортсменів.

Компанія активно брала участь в кінному спорті, спонсоруючи чемпіонати. Розробляючи спеціальні види шлемів для жокея, жіночий шлем для кінного спорту, шлеми для поло.

GPA

Серьезное сотрудничество компания GPA имела с известной итальянской фирмой Osbe, специализирующейся на изготовлении касок для лыжников. Но в 1996 году компания начала активно выпускать шлемы для мотоциклистов. Марка Osbe была куплена GPA Sport и в результате такого взаимодействия французский производитель шлемов приобрел еще один опыт и усовершенствовал выпуск продукции для мотоциклистов.

GPA

Так, наприклад, популярна серія шлемів для байкеров, виконана з матового міцного матеріалу, з мікрометричною пряжкою. Колір виробу чорний або білий. У моделях є вкладка для мотоциклетних окулярів. Підкладка усередині з м’якого і гігієнічного матеріалу, обробленого натуральною шкірою по зовнішньому краю. Зовні шлем виготовлений з вуглецевого матеріалу високої міцності. GPA Sport з особливою увагою відноситься до технології виробництва кожного виробу і відстежує якість всієї продукції.

GPA

Приблизно вага шлему складає один кілограм, що говорить про дотримання всіх технологій, використання певного виду матеріалу для кожної з ділянок шлему.

GPA

Серія шлемів GPA United в своїй конструкції має якнайлегші пластини з алюмінію. Екран такого шлему захищає від сонячних променів, подібно до сонцезахисних окулярів. Такий тип екрану є великою зручністю для мотогонщика. Є вироби, представлені в світлих тонах з орнаментом з кольорів. Звичайно ж така модель жіноча. Завдяки надійній і в той же час жіночній конструкції, такий шлем перетворить мотогонщицю на модницю. Треба відзначити, що GPA Sport створює моделі не лише унісекс, але і орієнтовані лише на жінок або чоловіків. Багато чемпіонок використовують вироби цієї марки, оскільки дизайн дозволяє їм виділиться зовні і при цьому відчувати себе в безпеці. Товар такої високої якості став доступний для всіх спортсменів, що захоплюються мотогонками. Завдяки системі міжнародної торгівлі Ebay і Amazon, офіційним сайтам компаній — виробників мотоекіпіровки, стало можливим замовити товар потрібного розміру, кольору, функціонала.