Gaerne — це популярний виробник мото взуття. Продукція компанії складає одну третину ринку всій мото взуття в Америці.

Офіційний сайт: http://www.gaerne.com/

Gaerne

Вироби постійно отримують винагороди і призи. Розробка нових виробів передбачає участь професійних спортсменів, які позитивно озиваются про продукцію Gaerne. Знамениті мотогонщики Джіно Рі, Стюарт, Мартін, Лоренцо Занетті віддають перевагу торгівельній марці. Американський чемпіон по мотокросу Райан Данжі визнав взуття кращим всього періоду мотокросу. У 2009 році Бренд отримав визнання видання Transworld Motocross.

Gaerne

Виробництво спеціалізується на мото взутті і кросівках. У 1962 році Ернесто Газзола заснував завод по пошиттю взуття для спорту. Потім в 1977 році його син, який був любителем мотоспорту, випустив невелику лінійку мотоботів. У той період це були рідкісні товари, тому практично не було конкуренції. Це помітили в компанії, в результаті виробництво взуття для мотоциклів стало основним. З тих пір вже 40 років бренд спеціалізується на випуску взуття для мото спорту. Виробництво налагоджене в Італії, яке хотіли перенести до Китаю. Але керівництво відмовилося від цієї ідеї, тому як це могло привести до погіршення якості взуття, а також невідповідності високим стандартам. Для виробництва використовують натуральну шкіру, добротну фурнітуру, підошву з новою розробкою Gaerne.

Gaerne

Серії взуття Gaerne

Мотоботи відповідають високим стандартам якості і поділені на 6 серій для різних видів мотоспорту.Серія Mx/offroad має високу якість. З її допомогою можна захистити гомілку у спортсмена, зберігши контакт з кнопкою перемикання швидкостей і зчеплення. Модель Gaerne Sg-12 вважається кращою з флагманів за весь період існування мотокросу. Лінійка Supermotard розроблена для гонок на супермотардах. Взуття включає змінні слайдери на підошві, в результаті цього стопа отримує максимальний захист і необхідне ковзання. Жорстка фіксація кісточки забезпечується 4 застібками, а гнучкість суглоба при цьому залишається. Захист гомілки і п’яти також присутній.

Gaerne

Серія Trial призначена для тріала. Це легкі і надійні боти для високого захисту спортсмена. Нога захищена міцною шкірою, підошва з особливим протектором, виконана з гуми. В області п’яти підошва посилена. А за допомогою спеціальних ремінців мотоботи підганяються. Лінійка Racing — це взуття для супербайков. Вони зроблені з матеріалу Lorica — це новинка бренду. Разом з системою GFS продукція повністю захищає ногу від травм і пошкоджень, осколків полотна. Для протистояння ковзання розроблена посилена підошва.

Серії Touring і Touring Woman — це взуття для туристичних цілей. Матеріал Lorica ідеальний для їзди і шкарпетки, при цьому вона не сковує руху, легко і зручно носиться, надаючи захист стопи і гомілки. Завдяки вологозахисним параметрам, знижується вентиляційним показники.

Gaerne

Voyager Foowear, Tempo Libero — це спортивне взуття для носіння щодня. Високі захисні властивості виділяють їх серед останніх кросовок. Легкі і низькі моделі, виконані з натуральної шкіри, дозволяють комфортно подорожувати.У 2014 році марка стала спонсорувати велокоманду Lotto Soudal аж до 2017 року. Окрім цього, Gaerne спонсоруватиме велогонщиків до U23.

Ми купимо для вас на офіційному сайті, на ebay, amazon або в іншому магазині будь-яку продукцію цього бренду і доставимо її до України.