Fox Racing

Компанія FOX Racing була заснована в 1974 році Джефом Фоксом. Його гоночна команда MOTO-X Fox, була єдиною, хто міг кинути виклик непереможним у той час японським заводським командам. Зображення лиса тоді скаженими темпами набирало армію прихильників. У продуктовій лінійці бренду все ще популярні кольори учасників MOTO-X Fox: червоний, жовтий і помаранчевий. Сьогодні це лідер інновацій в індустрії МХ, що виробляє амуніцію для чемпіонів Мотокросу.

Офіційний сайт Fox Racing: https://www.foxracing.com/us/

Fox Racing

Любителі мотогонок все ще впізнають цей бренд по мордочці лиса на одязі і яскравим червоним, жовтим і помаранчевим кольорами, які змінили світ мотокросу назавжди. Тепер FOX Racing розширив свій асортимент і робить одяг не лише для гонок МХ, зараз це ще МТb і ВМХ. Окрім амуніцій гонщика, вони виробляють і одяг для прихильників марки, чоловіків, жінок і дітей, а так само для любителів гірських велосипедів і серфінгу.

Fox Racing

Компанія регулярно дає спонсорську підтримку спортивним заходам, а також бере під свою опіку молоді таланти в мотокросі, гірських велогонках. Щорік проводять літні XGAMES, змагання, в яких приймають участі найталановитіші гонщики Fox FMX і BMX. Вони виконують запаморочливі трюки, радуючи тим самим своїх фанатів святом мотоспорту. У 2017 році змагання проходілі в Міннеаполісе, в закритому стадіоні, погодні явища не заважали учасникам викладатися по повній, серед них були Ронні Реннер, Пет Кейси та інші.

Fox Racing

Продукція FOX включає все, що необхідне професійному гонщикові від мотоциклетних черевик, до відмінних шлемів, захисних комбінезонів і рукавичок.

Fox Racing

Шлем V3 є найпопулярнішим серед гонщиків в мотокросі, і окрім свого стилю і сучасного функціоналу, надійно захищає спортсменів від ударів. Його надійність вже перевірили на собі зірки мотокросу. Шлеми жодного бренду за свою історію не отримували стільки чемпіонських титулів як Fox Rider V3. Багато хто називає його шлемом всіх шлемів.

Fox Racing

Можна повністю укомплектувати себе в єдиній стилістиці лисеняти. І будь-яка частина вашого одягу відповідатиме найостаннішим вимогам в мотогонках. Поєднання стилю, інновацій і якості визнані і улюблені багатьма чемпіонами.