Створення компанії Forma Boots сталося в 1986 році. З тих пір вона виробляє мотоботи, популярні серед відомих мотоциклістів. Активна участь в спорті приводить до створення нових моделей. Асортимент дозволяє вибрати відповідну модель будь-якому мотоциклістові, надаючи йому упевненість в своїй безпеці.

Офіційний сайт бренду Forma Boots: http://www.formaboots.com/

Forma Boots

Козирем Forma Boots є висока безпека і відчуття стилю. Компанія включає повний цикл виробництва, а цим можуть похвалитися не всі фірми в світі. Процес включає проектування, дослідження і розробки нових технологій, аж до виробництва цілих серій. Для виготовлення використовують найміцніші, жорсткі і еластичні матеріали, у тому числі кевлар і поліуретан. У каркасі присутні металеві деталі, які стійкі до будь-яких дій. Якість товарів проходіт суворий контроль, завдяки чому вироби відрізняються надійністю. Окрім цього, продукція випробовується в реальних умовах, в результаті яких всі елементи доводяться до ідеального стану. Для випробування продукції запрошуються такі чемпіони як Марвін Муськвін, Цедрік Мелотте, алекс Балдоліні. Щорік виробляються новітні мотоботи.

Forma Boots

Моделі включають вишуканий італійський дизайн, високу європейську якість, використання нових технологічних розробок. Весь модельний ряд відповідає світовим запитам, а також володіє знаку сертифікації СЕ. А це свідчить про високу безпеку і комфорт. Окрім спортивних моделей, недавно вийшла лінія для міста і туризму. Мотоботи Forma Boots — це індивідуальність і оригінальні розробки.

Forma Boots

Вже впродовж тридцяти років фірма завоювала популярність серед світових професійних спортсменів. Такі показники як міцність, захист і комфорт дозволяють реалізовувати товари професіоналам своєї справи. Широкий вибір моделей надає можливість будь-якому мотоциклістові вибрати мотоботи під свій стиль.

Forma Boots

Витончений дизайн і захист взуття є головною причиною популярності продукції. Чітко налагоджений процес виробництва дозволив досягти світового рівня. Перше, що хвилює кожного мотогонщика — це питання безпеки, яке контролюється працівниками компанії.

Мотоботи бренду ідеально личать для умов бездоріжжя і мотокросів, а також для міських і міжміських поїздок. Завдяки мото взуттю Forma Boots, ви підкреслите свою індивідуальність, а високотехнологічний дизайн допоможе злитися з «залізним конем».

Forma Boots

Якщо вам потрібне високоякісне мото взуття для мотоциклістів, то звертайтеся до нас. Ми знайдемо, купимо для вас будь-яку продукцію на офіційному сайті або в будь-якому другом інтернет магазині і доставимо її до України за прийнятною ціною.