EVS – американський бренд з величезним асортиментом оригінальних товарів для мотоспорту. Тут представлений колосальний вибір мотоекіпіровки і інших сучасних аксесуарів для їзди на мотоциклі, а також проводяться щоденні розпродажі і знижки на певні товари.

Офіційний сайт EVS: http://evs-sports.com/

EVS

Тут продаються наколінники, налокітники, шлему, що захищають ошийники, нагрудники, захисні жилети (черепахи), мотоботи, пояси, майки (джерсі), рукавички, штани. А також, такі необхідні аксесуари, як сумки, парасольки, брелки для ключів і навісні намети і тенти. Брендовий одяг є у вигляді футболок, шкарпеток, дощовиків і теплих жилетів.

EVS

Цей магазин – потрібний інтернет-магазин завдяки своєму величезному асортименту товарів і тому, що там діють хороші знижки в святкові дні, а також проводяться регулярні розпродажі, які доступні всім покупцям.

EVS

З моменту своєї появи і існування магазин EVS став легендарним. Адже вже з 1985 року його творці розробили унікальну стратегію, яка змінила спорт мотокрос. Завдяки EVS спортсмени знаходяться в безпеці, адже всі товари від EVS направлені на захист всіх важливих частин тіла з голови до ніг, і тому вони можуть спокійно займатися своєю улюбленою справою. Цей екстремальний вигляд спорту не може обійтися без якісної і комфортної екіпіровки. Тому EVS піклується про своїх покупців. І з кожним роком максимально удосконалює все наявні товари, щоб кожен покупець міг розраховувати на краще з кращого для свого захисту і безпеки. Компанія EVS стала лідером в інноваціях і прогресу технології, розвиваючи товари, які захищають більшість сьогоднішніх спортсменів екстремального виду спорту з голови до п’ят.

EVS

Спортсмени використовують наколінники в своїх швидких гонках, оскільки знають всі плюси цього захисту. Адже наколінники зменшують шанси пошкодження колін, які в першу чергу страждають під час падіння. Вся мотоекіпіровка життєво необхідна для будь-якого байкера, адже саме вона забезпечує надійний захист в небезпечних ситуаціях на дорогах.

EVS

З нашою допомогою ви зможете замовити будь-який товар, а ми надійно і швидко доставимо його вам на територію України. Заощадьте свої нерви і час. Довірте доставку нам, і найближчим часом замовлений товар буде у вас. Вам потрібно заповнити нескладну форму на сайті, і діждатися рахунку на електронну адресу. Реєстрація не потрібна, вся процедура займе всього пару хвилин.