Eks Brand

Компанія Eks Brand виробляє окуляри для мотокросу з 2006 року. Але не дивлячись на свою невелику історію, вона прагне зайняти лідируючу позицію в даному сегменті. Засновниками фірми є професіонали своєї справи з Каліфорнії, батько і син Хук і Чак Тейлори, які займаються у сфері розробки окулярів вже три десятиріччя. Чак довгий час був тестуючим гонщиком для виробників одягу і окулярів для мотогонок.

Офіційний сайт Eks Brand: http://www.eksbrand.com/

Eks Brand

Число професійних спортсменів, використовуючих Eks Brand постійно зростає. За короткий проміжок часу, за ними вже числяться перемоги на турнірах AMA Supercross, Motocross, чемпіонатах світу FIM і GNCC Xc-1, а також на змаганнях Baja і National Enduro. І отримали найвищі оцінки в спеціалізованих виданнях.

Eks Brand

Серед гонщиків, довіряючих Eks Brand багато зірок в класі ендуро, таких як Майк Алесси, Нік Вій, Брок Тікл, Бобі Кинірі і багато інших. А професіонали такого рівня, як ніхто іншою вимогливі до якості своєї амуніції. Купивши продукцію EKS ви також можете приєднається до цього кружка переможців.

Eks Brand

У Eks Brand використовуються найсучасніші і інноваційні технології виробництва мотоокулярів. Їх легка уретанова рама настільки легка і комфортна, що гонщик просто не відчуває їх на своєму обличчі. А також даний матеріал дозволяє легко підігнати окуляри на будь-яке обличчя зберігаючи свої захисні властивості. Для поглинання поту використовується чотиришарова піна, що не має сьогодні аналогів по ефективності. Носова частина окулярів зручна, має стильний вигляд і форму, яка підійде до будь-якого шлему.

Eks Brand

Лінійка продукції EKS Brand включає величезну різноманітність колірних рішень, кожен мотоцикліст може підібрати собі окуляри під свій смак і стиль. Також можна експериментувати комбінацією кольорів мотоокулярів і фільтрів. Будь-яка лінза цього бренду підтримується всіма їх рамами. Навіть якщо у вас рами різних серій EKS-S або GOX. І заміна займає всього декілька секунд. Це особливо важливо для спортсменів, які беруть участь в самих екстремальних, не щадних для окулярів гонках.

Eks Brand

Eks Brand постійно розширює свій асортимент, окрім окулярів і фільтрів до них вже можна знайти професійні ручки що забезпечують відмінне зчеплення рук гонщика або велосипедиста з кермом свого байка. А також засоби по догляду за мотоокулярами.

Продукція Eks Brand має репутацію як краще співвідношення якості до кожної витраченої за неї монету.