Компанія Cortech пропонує широкий спектр продуктів для гонщиків. Мотоцикліст або велосипедист, спортивне катання або пригоди, всі любителі гонок знайдуть щось для себе, навіть любителі зимових пригод на снігоходах.

Офіційний сайт Cortech: http://www.cortech.net/

Cortech

Дизайн, вибір матеріалів, що використовуються при виробництві амуніції Cortech зроблені з метою підвищити продуктивність в будь-якій категорії катання, допомагають їздити краще, довше і більш ефективно. При розробці нових моделей компанія враховує відгуки і потреби в продуктивності багатьох гонщиків професійного рівня. Ось лише частковий список тих профі, які допомогли вивести Cortech на провідні позиції: Ларрі Пеграм, Кемерон Бобье, Кріс Кларк, Томмі Акино, Джейк Люіс та інші.

Cortech

Гоночний одяг Cortech стійкий до погодних явищ, має ефективну вентиляцію на швидкості, максимальний опір до стирання. При виробництві використовуються лише кращі матеріали. У захисті застосовується кевлар компанії Dupont, який в п’ять разів міцніше стали, а також неопрен тієї ж компанії, який сприяє захисту гонщика і багажу від вологи. Блискавки японської компанії YKK, світового лідера у сфері застібок, що робить найякіснішу продукцію. Всі постачальники матеріалів для виготовлення продукції під маркою Cortech є кращими в своїй сфері.

Cortech

Виробам не страшні погодні явища. Дощ, пекуче сонце або сніг і мороз, гонщик і вміст багажу в надійних руках. Для любителів далеких поїздок, компанія пропонує великий асортимент сумок, кріплень на всіх типів мотоциклів, а також рюкзаки для самого гонщика. Навіть власники спортивних байков, на яких розмістити багаж завжди було великою проблемою, можуть придбати сумочку на бак мотоцикла, що займає мінімум місця, але що є такою корисною в дорозі.

Cortech

Cortech приділяє велике значення технологіям підвищення швидкості їзди, пропонуючи нові і корисні функції. А розумна ціна за їх продукцію допомагає зберегти бюджет.

Cortech

Поки існує мотоциклетний спорт, Cortech обіцяє бути в центрі уваги. Тестуючи і винаходивши краще спорядження, враховуючи потреби гонщиків.