Cardo Systems

Cardo є загальновизнаним світовим лідером у сфері бездротового зв’язку для мотоциклістів. Стратегічна мета компанії — розширення можливостей людей, які знаходяться в русі, випуск найкращих комунікаційних пристроїв.

Офіційний сайт Cardo Systems: http://cardosystems.com/

 

Cardo

Компанія пропонує новітні категорії товарів у сфері бездротових комунікацій. З виведенням в 2004 році scala rider ® лінійки пристроїв на ринок принципово нового пристрою Bluetooth Cardo вперше випустила нову категорію продуктів, до цього що не існували. Потім лінійка розширилася, в неї були додані важливі функції і опції. Сьогодні лінійка коммунікаторів фірми включає ряд товарів в області комунікацій, які варіюються по функціях від базових до більш розширених з розважальним функціоналом. Продукцію компанії можна зустріти в 80 країнах. Всі свої розробки Cardo виробляє в співпраці з крупними концернами, такими як SHOEI, Schuberth, Ducati і Bell.

 

Cardo

Стратегія маркетингу компанії — розширення можливостей людей, надання ним комунікаційних пристроїв найкращої якості. Клієнти компанії знаходяться в постійному русі і зацікавлені в отриманні відмінних комунікативних можливостей. Тому Cardo зацікавлена в наданні комунікативних інструментів високої якості.

Cardo

Сьогодні Cardo пропонує клієнтам нову розробку для глобального спілкування, засновану на технології Dmc™. Даний пристрій дозволяє формувати справжню віртуальну мережу, підтримувати зв’язок з 15 співбесідниками в радіусі до 10 км. Повнодуплексна інтерком-конференція – чотиристороння. Новітня функція Cardo Gateway™ виконана з підтримкою можливості під’єднування до інтеркому гарнітури практично будь-якої марки і моделі. Розглянута модель підтримує надійне підключення по Bluetooth, також дає можливість колективно слухати музику і містить вбудоване радіо FM.

Cardo

Головний офіс розташований в Піттсбурзі США. Будь-яку гарнітуру і інші товари компанії можна вибрати і придбати на офіційному сайті.

Cardo