Caberg — італійська компанія – виробник високоякісних мотошлемів. Компанію можна віднести до преміум сегменту. Моделі характеризуються динамічним сучасним дизайном і надійно захищають від травм. Багато мотоциклістів є прибічниками бренду і високо цінують дану продукцію. Унікальне поєднання естетики і функціональності допомогло завоювати ринок і багаточисельних покупців.

Caberg

Офіційний сайт Caberg: http://www.caberg.it/en/

Caberg

Компанія Caberg успішно продає свою продукцію до Туреччини, Ізраїлю, Арабських Еміратів, Нової Зеландії, Кувейту і інших країн. Мотошлеми бренду Caberg використовують на міжнародних змаганнях, оскільки всі базові моделі цього бренду прошлі тест драйв і зарекомендували свою високу надійність.

Caberg

Сучасні моделі Caberg виготовлені з високоякісного скловолокна, з нового модельного ряду можна виділити наступні моделі:

  • Модель Caberg xtrace запропонована з матовим / флуоресцентним, жовтим і чорним кольорах.
  • Модель 2017 років Lux xtrace призначена для професіоналів, які беруть участь в змаганнях на високошвидкісних трасах, також ця модель широко використовується на грунтових дорогах, була виконана в двох колірних варіаціях: білий з матовою чорною підставою і неоновими яскраво-жовтими вставками, і чорний з такими ж яскраво-жовтими вставками. Також випущений додатково шлем LUX XTRACE в біло-синьо-червоному дизайні для прибічників Honda Africa Twin.
  • Caberg Duke був виведений на ринок більш за 4 роки назад, але ця класична модель популярна як ніколи. Опісля майже чотири роки експлуатації, ця модель підтвердила свою якість і актуальність на ринку завдяки відмінному співвідношенню ціни і якості.
  • Caberg DRIFT виготовлений з високоякісного композитного волокна, стрункий, модель без козирка, поєднання спортивного туризму з драйвом і швидкістю. Успішно тестувався на Чемпіонаті Італії по мотогонках в червні 2017 року. Команда на трасі з моделлю Caberg Drift, зайняла друге місце в загальному заліку, перше місце в класі.
  • Caberg STUNT непрозорий зелений / чорний колір, міцне скло широкого огляду, дійсно міцний, приємна колірна гамма.
  • Caberg RIVIERA V3 вибрана для участі в марафоні в Монголії. Вже другий рік підряд, Caberg є одним із спонсорів даного марафону, представляючи модель шлему Caberg RIVIERA V3. Модель Riviera V3, по суті, забезпечує безпеку і комфорт для всіх тих, хто випробовуватиме два тижні пригод в Монголії.

Caberg

Всі вищеперелічені, а також багато інших моделей мотошлемів бренду Caberg можна придбати на сайті виробника www.caberg.it

Caberg