Buse — відомий німецький бренд мотоекіпіровки. Знаменитий відмінним кроєм виробів, відмінною посадкою на фігуру, міцною тканиною, яка легко відпирається і прослужить досить довго. Різноманітність екіпіровки, поєднання стильного дизайну із зручністю і комфортом, унікальне оформлення зарекомендували бренд як надійного і якісного виробника. Тисячі мотоциклістів по всьому світу люблять цей бренд, він бере участь в багаточисельних марафонах і змаганнях по мотокросу.

Офіційний сайт Buse: http://www.buese.com/

Buse

Розглянемо товари даного бренду.

Рюкзаки. Всі моделі виготовлені з врахуванням мінімального навантаження на спину, Рюкзак виготовлений з міцної непромокальної тканини і оснащений кишенями і відділеннями для зберігання необхідних речей.

Buse

Мотокуртка — стильна і зручна, багато глибоких кишень, дизайн виконаний в спортивному стилі. Переваги:

  • водонепроникна тканина
  • знімний комір, який надійно захищає в вітряну і холодну погоду
  • еластична тканина на ліктьових згинах і пахвових западинах
  • хороша вентиляція в області грудної клітини
  • 2х порожнинна застібка-блискавка
  • наявність світловідбиваючих елементів на куртці.

Поло. Представлено декілька видів і кольорів. Виготовлені з поліестера, відмінно пропускають повітря, незамінні при занятті спортом.

Buse

Флісовий жакет. Дуже теплий, м’який на дотик, зручний в вітряну і холодну погоду.

Бренд Buse також поставляє черевики декількох видів як з високим підйомом, так і низьким, вони покриті водовідштовхувальною речовиною, такі черевики забезпечені шипами, що дозволяє нозі не прослизати при поїздці на мотоциклі і забезпечує зручність при ходьбі.

Buse

Дуже популярний також одяг з шкіри бренду Buse, фірма пропонує шкіряні куртки, брюки і жилети, які можна носити і в повсякденному житті.

Не менш відомий шлем Buse з дуже широким оглядом і аеродинамікою, є зручна прокладка від натирання, добре вентилюється, скло не запітніває.

Buse

Захисний одяг — захисні жилети з каркасом, які виготовлені для захисту хребта, ліктьових згинів і шийних хребців. Виготовлені з полікарбонату, незамінні для любителів швидкісних поїздок. Стандартна колірна гамма — чорно-червона і чорно-зелена.

Buse гарантує бездоганну якість товару і тривалий термін використання. Весь перелік аксесуарів і екіпіровки, різноманіття моделей можна знайти на офіційному сайті.