Мотоэкипировка Buff

Компанія Buff — всесвітньо відомий американський виробник модних бандан для мотоциклістів. Вживання бандани додає особливий стиль володареві. Окрім стилістичних властивостей бандана бренду Buff виконує захисну функцію, а саме захищає голову від сонця і вітру, а особа від грязі, пилу і дощу.

Офіційний сайт Buff: http://buffusa.com/

Buff

Маркетингова політика фірми направлена на створення всіляких образів носіїв бандани. Окрім мотоциклістів бандану носять як цікавий аксесуар молодь, також популярна вона в байкеров і представників молодіжної субкультури, сьогодні навіть діти носять бандану в літній період замість панами.

Buff

Звичайно, основний асортимент бандани призначений для байкеров і мотоциклістів, проте дизайн виробу і його крій настільки оригінальні, що використовувати її можна і як пов’язку від жари, як шарф, навіть як шапку. Часто її використовують і як маску для обличчя від сонця і пилу, надівають в процесі занять спортом в вітряну погоду, в похід, особливо в жаркі сухі дні.

Бандана захищає шию і вуха і в зимовий період на гірськолижній трасі.

Buff

Вироби виготовлені з високоякісного поліестера, плетіння тканини таке, що дозволяє відчувати комфорт і вільно дихати. Кожна бандана володіє відмінними влагозащищающимі властивостями, її можна застосовувати:

  • у зимовий період за відсутності вітру при температурному режимі не більш -5 градусів як шарф або пов’язку на обличчя.
  • у літній і весняний період як правило при температурі +15-40 градусів, при високих температурах в цілях захисту від сонячного удару
  • восени при несильному вітрі бандану носять як шарф.

Buff

Дуже багатофункціональна і має великий попит бандана з американським прапором, її вартість 20 доларів США. Є безліч інших забарвлень і розмірів бандан, є строкатіші забарвлення, також однотонні різних кольорів і відтінків.

Buff

В цілому, ціна на бандану Buff – від 20 до 40 доларів залежно від крою і забарвлення тканини. Будь-яку модель бандани Buff можна придбати на офіційному сайті компанії.