Bobster — відомий американський виробник захисних окулярів для мотоциклістів. Якість окулярів перевищує всі чекання, тому цей товар можна з упевненістю віднести в сегмент «Преміум». Особливо користуються популярністю Bobster в байкеров, це дійсні цінителі даного бренду.

Офіційний сайт Bobster: http://www.bobster.com/

Bobster

Розглянемо асортимент окулярів. Опишемо найбільш популярні екземпляри.

Окуляри BOBSTER CRUISER SMOKED REFLECTIVE: дизайн виконаний в чорній оправі, стекла не запітнівають, стекла дзеркальні . Дуже зручні для мотоциклістів, підійдуть до вживання на квадроциклі, також водному мотоциклі, де потрібний захист очей. Окуляри виготовлені таким чином, що мають хороший захист від запітніння. Окуляри містять так званий пористий ущільнювач, що захищає від пилу, грязі, снігу.

Bobster

Окуляри CRUISER за 2016 рік стали лідером продажів. Стекла сірого дзеркального кольору, стекла виготовлені з полікарбонату, оправа з термопластіка. Окуляри виконані в чорному кольорі.

Далі йдуть окуляри BOBSTER AXL YELLOW, колір чорний, оригінальна форма стекол, яка дає обширний огляд. Крім того, стекла містять протитуманне покриття, що само по собі нечасто зустрічається у інших виробників, колір стекол жовтий, що дає комфорт очам, вони тривалий час не втомлюються в цих окулярах. Стекла також виготовлені з полікарбонату.

Bobster

BOBSTER CRUISER AMBER, дуже популярні у молоді, креативний динамічний дизайн, відмінний огляд зробили модель популярною. Стекла помаранчеві, оправа матова, стекла виготовлені з полікарбонату, а оправа з термопластіка. Також доданий ремінець з еластичної тканини. Під оправу підкладений пористий ущільнювач.

Bobster

Особливість мото окулярів Bobster в тому, що вони щільно і зручно прилягають до обличчя, що дозволяє відчувати комфорт при швидкій їзді. Вони зручні в будь-яку погоду. І ще один важливий момент — на всі моделі окулярів компанія надає річну гарантію на випадок заводського браку. Ціна моделей варіюється від 40 до 200 доларів залежно від моделі.

Bobster

Для замовлення будь-якій моделі можна зробити вибор на сайті компанії http://www.bobster.com. Там же є каталог окулярів.