Bering

Французький бренд Bering з’явився в середині XX століття, а точніше в 1951 році, як дочірня структура компанії «Plastex Holding Trophy», яка спеціалізувалася на виробництві водонепроникного одягу для моряків і риболовецьких судів. З моменту своєї появи компанія почала динамічно розвиватися, а її основним напрямом стала розробка і створення спеціальної водонепроникної і захисної екіпіровки для водіїв двоколісних транспортних засобів і байкерів.

Офіційний сайт компанії: http://www.bering.fr/

Bering

Своє ім’я новостворений бренд отримав не випадково, оскільки був названий на честь суворої за кліматичними умовами протоки Берінга, яка впродовж декількох місяців покрита льодом. Весь сенс в даній назві полягав в тому, щоб підкреслити мету і призначення продукції нової компанії, яка створювалася для найскладніших життєвих ситуацій і випробувань.

Bering

Компанія завжди приділяла і приділяє особливу увагу дизайну своєї продукції, тому екіпіровка від даного бренду відповідає вимогам часу. В даний час європейська марка Bering характеризується високоякісною продукцією, зручною за любої погоди і в тривалих поїздках. Асортимент екіпіровки Bering величезний, це довгі і короткі мотоциклетні куртки, брюки, рукавички (чоловічі і жіночі), жилети, підшоломники, захист спини для мотокурток, захисні пояси, чохли для мотоциклів і інша, додаткова екіпіровка і аксесуари.

Bering

Основним матеріалом для виготовлення продукції є високоякісний текстиль. Продукція компанії заслужено користується великою популярністю у мотомандрівників.

Bering

Після створення бренду Bering почалася сучасна ера у виробництві абсолютно нового і надійного мотоциклетного одягу. Компанія постійно враховувала і враховує останні модні тенденції, тому рік за роком створює новинки, що відповідають вимогам часу і чеканням клієнтів. Бренд завжди знаходився в творчих пошуках і упевнено писав свою історію для Вас, для всіх цінителів зручної і якісної мотоекіпіровки, яка прекрасно захищає від холоду і вологи, зручна у використанні і безпечна.

Bering