Baruffaldi – сучасний бренд з великим асортиментом якісної і необхідної продукції для мотокросу. Всі потрібні пристосування і товари можна придбати в офіційному інтернеті-магазині, адже тут є шлеми, спеціальні маски для захисту особи, окуляри, рукавички і жилети, а до аксесуарів відносяться спеціальні рідини для очищення і протирання скла в окулярах, а також м’які мочалки і чистячі пасти, які допомагають прибирати пил і грязь на окулярах.

Перейти в магазин: http://www.baruffaldigoggles.com

Baruffaldi

Щоб відчувати себе в безпеці на дорозі, насамперед потрібно самому себе захистити, а саме надіти всю необхідну екіпіровку, і не забути про найголовніший захист голови – про шлем. Бренд Baruffaldi неспроста займається виготовленням таких видів продукції, адже відмінно розуміє і знає, що любителі і професіонали екстремального вигляду спорту мають бути повністю захищені від будь-яких виниклих ситуацій на дорозі, тому створює максимально зручні, ексклюзивні, якісні і надійні товари.

Baruffaldi

Спочатку компанія Baruffaldi була знаменитим виробником лижних окулярів, а також окулярів для катання на мотоциклі і лазіння по горах. З кожним роком розширюючи свою компетенцію, цей бренд став випускати відмінні якісні шлеми, які перед продажами проходят ретельні перевірки на міцність і відповідність всіх характеристик.

Baruffaldi

Кожна модель окулярів максимально захищає від сторонніх предметів, добре підходить до будь-якої форми обличчя людини і є комфортною при одяганні. Після використання окулярів або маски, їх необхідно протерти спеціальною рідиною, яка очищає від пилу і грязі і вони знову стають чистими і готові до подальшого використання.

Baruffaldi

Захистити себе і забезпечити надійну дорогу можна з інтернет-магазином Baruffaldi, в якому продається продукція для їзди на мотокросі і інших видів розваги. А з нашою допомогою ви зможете без проблем отримати свій товар в певний термін, адже ми займаємося доставкою багатьох товарів на територію України, і робимо це надійно і оперативно. Вам потрібно заповнити форму замовлення на нашому сайті, і отримати рахунок оплати за товар на свою електронну адресу. Процедура оформлення займе у вас всього пару хвилин, а після цього ми доставимо вашу продукцію до України.

Baruffaldi