Astone Helmets – відома французька компанія, яка спеціалізується на виробництві мотоциклетних шлемів і входить у відому всім байкерам групу компаній Ridervalley. Її продукція розроблена по самих останніх вимогах безпеки і має відповідну сертифікацію.

Офіційний сайт Astone Helmets: http://www.astone-helmets.com/

Кожен мотоцикліст знайде в Astone щось для себе. Інтеграли (фулл-фейс) для любителів швидкості, шлеми для мотокросу, Модуляри (фліп-ап) для прихильників подорожей, а так само відкриті шлеми і каски для цінителів міських мото прогулянок. Кожен шлем Aston Helmets проходить велику кількість тестів незалежними лабораторіями і отримує сертифікацію E 2205 Ece/dot.

Astone Helmets

Шлеми Astone можуть мати систему анті-туман вбудовану у фірмовий екран Pinlock, а на деяких моделях передбачена можливість надалі приєднати екран з анті-туманом.

Astone Helmets

Обладнані саморегулірующим козирком, шлеми Astone забезпечують відмінний захист від вітру, шуму або вологи. Вентильовані вкладиші, забезпечують необхідну циркуляцію повітря усередині шлему, забезпечуючи тим самим необхідну температуру.

Astone Helmets

У ряд моделей компанії вбудований яскравий світлодіод в задній частині шлему, що покращує видимість мотоцикліста для інших учасників дорожнього руху, підвищуючи тим самим безпеку.

Astone Helmets

Одна з головних переваг компанії Astone Helmets – те, що їх шлеми забезпечують ідеальний огляд для мотоцикліста, незалежно від типа свого корпусу. У деякі моделі шлемів інтегрований додатковий захист від сонця. Він легко може діставатися і ховатися назад в корпус одним рухом руки. Усередині шлему – м’який, ергономічний внутрішній інтер’єр. Велика частина моделей також мають змінну гіпоалергенну і внутрішню оббивку, яка легко миється. Що дозволяє з легкістю її витягувати для чищення.

Astone Helmets

Лакофарбне покриття – стійке до стирання. Колірна гамору шлемів дозволить підібрати модель до будь-якої куртки і будь-якого мотоцикла. Яскраві кольорові, однотонні і армійського кольору хакі. Купуючи шлеми Astone Helmets мотоцикліст може бути упевнений, що купує якість і стиль, визнані у всьому світі.