Arlen Ness

Італійська компанія Arlen Ness розробляє і виробляє красиві і якісні товари. Продукція бренду зроблена з відмінним смаком і майстерністю. Головним напрямом компанії є конструювання кастомних моделей мототехніки, але окрім цього, досить значимим є виробництво екіпіровки під торгівельною маркою Arlen Ness.

Офіційний сайт Arlen Ness: http://www.arlenness.com/

Arlen Ness

Сім’я Нессов створила бренд Arlen Ness. Компанія має представництва в різних містах світу, і ми допоможемо вам придбати мотоекіпіровку від виробника, доставивши її до України.

Засновник марки має унікальні розробки в мотоциклобудуванні. Все починалося з модифікації мотоцикла Harley Davidson. Зараз засновник до цих пір дивує світ своїми новими розробками. На самому початку він фарбував мотоцикли і займався розвитком своєї справи. Потім він перейшов до ручного виготовлення запчастин для тюнингу і установки на пристрої.

Arlen Ness

Всі розробки засновника бренду дали поштовх іншим дизайнерам в удосконаленні мотоциклів. Його робота з листовим металом створювала легенди. Арлен майже самостійно винайшов мотоцикл, який відрізнявся від останніх. Несс першим випустив в продаж деталі для мотопристроїв. Щорік бренд виробляє близько 50 мотоциклів, при цьому кожен байк контролюється Арленом.

Arlen Ness

До цих пір всі створені мотоцикли зберігаються в Арлена. Колекція на сьогоднішній день складає близько 60 мотоциклів. На думку Арлена, мода і популярність мотоциклів відроджується. Зараз крупні бізнесмени купують мотоцикли, а це притягує тих, що їх оточує. Для них це просто захоплення. Арлен був свідком того, як мотоцикли втрачали і знов набували популярності. По прогнозах, популярність в найближчі п’ятнадцять років на мотоцикли буде лише зростати. Зараз для Несса працювати з мототехнікою є хобі, яке принесло йому колись мільйони.

Arlen Ness

Несс зміг створити успішний бізнес, він займався тим, що любить. Зараз Арлен пересувається на мотоциклах власного виробництва, і як і раніше займається виробництвом нових моделей. Творець цінує, що продовжив займатися цією справою, винаходив мотоцикли і нові технології. Всі останні справи Арлен передав синові Корі — це президент Arlennessent. Він не підвів свого батька і кілька разів отримував призи за мотоцикли, які створені ним.

Окрім випуску ексклюзивних мотоциклів, компанія випускає мотоекіпіровку, а саме куртки, комбези, рукавички.

Де купити Arlen Ness?

http://www.jpcycles.com/
http://www.cruisercustomizing.com/
https://www.denniskirk.com/
http://www.revzilla.com/
http://www.victorymotorcycles.com/