Arai

Arai – американський бренд з величезним вибором стильних і надійних шлемів для їзди на спортивних автомобілях і мотоциклів. У асортименті шлеми не лише відповідних розмірів, але і різних кольорів. Шлеми для їзди на мотоциклі мають деякі відмінності, чим шлеми, які зроблені для автомобілів.

Офіційний сайт: https://www.araiamericas.com/

Як відомо, все шлеми зроблені уручну, і це головна особливість цього бренду, оскільки ручна робота завжди надійна, і цінується більше, ніж фабрична або машинна. Місія бренду Arai полягає в тому, щоб зробити поїздку на машині або мотоциклі максимально комфортною і безпечною в шлемах цього бренду. Адже всі відмінно знають, що шлемо на голові – це перший, а точніше головний захисник людини. У багатьох випадках життя людини залежить саме від наявності шлему. Дуже важливо, щоб він був відмінної якості, і відповідав розміру голови.

Arai

Інтернет-магазин Araiamericas продає шлеми Arai, які зроблені з врахуванням всіх світових і захисних стандартів. На сайті представлений великий вибір шлемів, які ви можете поглянути в каталозі, а також вибрати відповідний.

Цей магазин є одним з популярних інтернетів-магазинів не лише в США, але і в інших країнах, завдяки своєму колосальному асортименту високоякісних шлемів на будь-який смак, розмір, колір і вартість.

Arai

Arai – єдина компанія, яка приділяє величезну увагу певним варіантам і безконечним можливостям форми людської голови. Як добитися самої кращої комфортності і точного розміру в створенні шлему – залишається в секреті. За весь час відомий бренд Arai став кілька разів першовідкривачем різних форм, що принесло величезний успіх і бездоганну репутацію в подальшій роботі.

Arai

Замовити відповідний товар – дуже просто. З нашою допомогою ви отримаєте його швидко і надійно, адже ми доставляємо всі оригінальні товари на територію України вже багато років. Для того, щоб отримати своє замовлення, вам потрібно заповнити нескладну форму на сайті, а потім чекати на рахунок на свою електронну адресу. Всього пару хвилин, і ваш товар вже на дорозі до України. Не варто відмовляти собі в покупці якісних товарів на іноземних сайтах, адже все що стосується доставки – ми беремо на себе.