American Kargo

Сучасні мото бренди дивують своєю різноманітністю. American Kargo відомий американський мото бренд. Під цим брендом випускається відмінна модна зручна екіпіровка для мотоциклістів.

Офіційний сайт: http://www.americankargo.com/

American Kargo

American Kargo пропонує широкий вибір обмундирування, аксесуарів, які виготовлені з максимальним комфортом для вживання. Це такі види брендової екіпіровки, як рюкзаки, наколінники, вони гарантують максимальну безпеку, комфорт. Особливість мото екіпіровки в тому, що вона виготовлена з врахуванням особливостей людського тіла і захищає самі уразливі його частини. Рукавички для мотоцикліста American Kargo зроблені таким чином, що при серйозній аварії вони повністю захищають долоню від пошкодження. В той же час такі рукавички відмінно проводять вологу і повітря, крім того вони прогумовані, що не дозволяє ковзати руці по рукоятці мотоцикла.

American Kargo

Великою популярністю користуються мотоштани American Kargo. Їх випускають двох видів — шорти і повноцінні штани. Виріб сконструйований таким чином, що на штанях є спеціальні накладки для захисту ніг від гарячого двигуна. Також в мотоштани вбудована спеціальна мембрана з індикатором температури з метою вентиляції. Мотоштани виготовлені з такої тканини, яка перешкоджає ковзанню по сидінню мотоцикла. Що стосується прання мотоштанів — то з цим проблем не виникає.

American Kargo

Не менше якісний виготовлений спеціальний жилет для мотоцикліста, який захищає як в легковажну, так і в дощову погоду. Жилет виготовлений таким чином, що в нього вбудовані спеціальні нагрівачі на грудях, на спині і на животі. Ці нагрівачі при підключенні до моторозетки здатні давати тепло і зберігати тіло від переохолодження. Також жилет утеплений спеціальною флісової прокладкою.

American Kargo

І звичайно, на перше місце слід поставити такий предмет мотоекіпіровки, як шлем. Шлеми бренду American Kargo – це цілісна конструкція ковпака, такий шлем здатний надійно захистити голову і витримати сильні удари. Корпус такого шлему виготовлений з міцної і екологічно безпечної термопластичної смоли. Оглядове скло такого шлему виконане з полікарбонату. Покриття стійке до подряпин і не потіє. Обробка такого шлему зсередини виконана з гіпоалергенного матеріалу, який добре вентилює і не дозволяє натирати шкіру. Шлем American Kargo багато мотоциклістів і байкерів вибирають з –за хорошої вентиляції і комфорту. Крім того, багато користувачів відзначили відмінну аеродинаміку даного шлему.

American Kargo

Всю вищезгадану мотоекіпіровку бренду American Kargo можна придбати на офіційному сайті http://www.americankargo.com/