Alias – оригінальний бренд з надійним асортиментом ексклюзивних, якісних і необхідних товарів для любителів і професіоналів такого екстремального вигляду спорту, такого як мотокрос. Справжнім фахівцям в цій області буде не лише цікаво заглянути в інтернет-магазин бренду, але і корисно, адже тут вони зможуть знайти все те, що так необхідно для і під час їзди на мотоциклі. Тут величезний вибір спеціального одягу, захисних окулярів, зручних рукавиць, і, звичайно ж, якісних шлемів.

Перейти на офіційний сайт інтернет магазина Alias: http://www.aliasmx.com/

Alias

У продажу є також і звичайний одяг для чоловіків і підлітків: різноколірні футболки, шкарпетки, кепки, кофти, джемпера – відмінної якості у всіх розмірах. В наявності є такі аксесуари, як сумки, тенти, парасольки, кухлі-термоси з логотипом бренду Alias.

Alias

Ще з 2011 року, коли цей бренд лише починав свою місію по створенню необхідних речей пов’язаних з мото, стало зрозуміло, що всіх любителів і професіоналів цього спорту попереду чекають якісні і оригінальні речі. Alias – перша і єдина компанія по виробництву екіпіровки для мотокросу, яка безпосередньо працює з покупцем. Дизайнери і творці Alias мають можливість тестувати, удосконалити і розвивати кожну річ щорік, завдяки топовим спортсменам. Такий постійний розвиток гарантія того, що товари Alias піддаються жорстким умовам виробництва, у той час, не припиняючи пропонувати приголомшливий стиль і комфорт.

Alias

Мета для Alias – проста: полегшити життя і образ для тих, хто без розуму від їзди на мотоциклі, а також дозволити їм менше витрачати і більше їздити. Такий недовгий термін роботи, але вже видно успішний результат, який порадував всіх, і далі продовжує радувати не лише якісним вибором, але і доступними цінами, а досвід лише збільшується, і репутація лише примножується з кожним роком.

Alias

Цей бренд відомий в багатьох країнах завдяки якісному і доступному вибору всіх необхідних товарів і тому, що тут проходят розпродажі і діють відмінні знижки для постійних клієнтів.

Alias

Захоплюєтеся мотокросом і хочете придбати якісний спеціальний костюм для поїздок на мотоциклі? Хороше рішення. А з нашою допомогою ви без проблем отримаєте свій товар, адже ми доставляємо продукцію з іноземних сайтів на територію України. Вам потрібно лише заповнити форму замовлення, і отримати рахунок оплати на електронну адресу. Всього лише декілька хвилин, і вже зроблений перший крок до здобуття вашого замовлення.