Мото екіпіровка забезпечує комфортну і безпечну їзду на мотоциклі. І якщо екіпіровка мотоцикліста якісна, то вона здатна уберегти від травм, а інколи і врятувати його життя в разі дорожньо-транспортного випадку.

Наш портал пропонує вам купити сучасну екіпіровку і аксесуари від бренду Akito. Наші працівники знайдуть і куплять за кордоном сертифіковану продукцію на різних майданчиках. Це може бути як офіційний сайт, так і авто мото бутіки, популярні сайти ebay або amazon. Доставка мотоекіпіровки від відомого виробника буде здійснена в будь-яке місто України.

Офіційний сайт: http://www.akito.com/

Akito

Брендові товари від Akito — це стильне втілення традицій Європи і сучасний дизайн. Мотошлем, рукавички, штани, мотоботи із захисними вставками забезпечать комфортну і безпечну їзду. Відомий бренд постійно розвивається, створюючи нові моделі мото одяг і екіпіровки. Такі вироби прийдуть до душі любителям естетики, а також прибічникам прагматизму. Ідеальні лінії, високоякісні матеріали і широкий функціонал — все це робить мотоекіпіровку Akito однією з кращої.

Akito

Мото бренд AKITO пропонує величезний вибір мотоодягу на різні випадки життя мотоциклістів, наприклад, для тривалих поїздок і для занять спортом. Також існують моделі для байкеров і професійних мотогонщиків.

Оптимальним рішенням для міста є мотоджинси Akito. Їх зовнішній вигляд практично не відрізняється від класичних. Вони мають кевралові вставки в місцях, які більш всього схильні до тертя при падінні. Також він оснащені інтегрованим захистом колін, який регулюється по висоті.

Akito

Товар цього бренду оцінили багато відомих мотогонщиків, серед яких Джон МакГиннес. За його словами, джинси Akito Kevlar надають можливість комфортно і безпечно насолоджуватися поїздками.

Виробничий процес виготовлення мотоекіпіровки Akito включає використання сучасних високотехнологічних матеріалів, наприклад, AIRTENA, TECHPORE і HITENA.

Завдяки сучасним мембранним технологіям матеріал дихає, пропускаючи повітряну масу, при цьому він вологонепроникний і захищає від вітру. Мотогонщик в такій екіпіровці випробовує високий рівень комфорту.

Akito

Екіпіровка включає светоотражающие матеріали LUMIDEX, 3M, в результаті цього райдер стає помітним на автомобільній дорозі для останніх учасників руху. Максимальний захист найуразливіших частин тіла, наприклад, лікті, плечі, спина, забезпечується додатковими вставками KNOX або SHOKBLOK. Цей захист пройшов сертифікацію CE.

Бренд Akito упевнений, що дії сьогодення байкера не мають бути обмеженими, а також йому нічого не повинно заважати в пошуку нових місць і доріг. Така гонитва за неймовірними пригодами повинна грунтуватися на якісній екіпіровці.