AGV – відомий бренд з величезним і якісним вибором сучасних товарів для всіх любителів швидкої, небезпечної, екстремальної і захоплюючої їзди на мотоциклі. Тут продається колосальний асортимент висококласних і надійних шлемів, а також необхідні аксесуари, у вигляді складових на кожен шлем.

Мотошлемы AGV

Присутність на шлемах кольорів італійського прапора – зовсім неспроста, адже тим самим підтверджується велика гордість бренду AGV за свою батьківщину. У колекціях також присутні і стандартні кольори, які анітрохи не відступають попереднім, а також виглядають стильно і модно.

Офіційний сайт AGV: http://www.agv.com/

З 1947 року у всіх любителів і завзятих мотоциклістів з’явилася унікальна можливість придбати якісний і перевірений захист для голови під час поїздки на такому екстремальному вигляді транспорту, як мотоцикл. Щороку цей бренд прагне по максимуму поліпшити виробництво шлемів, виготовляючи їх по останніх інноваціях і світових стандартах. Адже безпека голови – головна мета, яку переслідує цей відомий в світі бренд.

Мотошлемы AGV

Колекція стильних, надійних і якісних шлемів 2017 років порадує всіх байкеров, адже в ній поєднуються всі властиві характеристики для захисту голови, до всього цього ще і стильний дизайн на кожну модель.

Мотошлемы AGV

Цей бренд популярний скрізь, де мотоцикл є одним з улюблених транспортних засобів. З нашою допомогою ви можете замовити будь-який товар, а ми доставимо його на територію України, оперативно і надійно. Для цього, вам потрібно заповнити на нашому сайті нескладну форму замовлення, і діждатися рахунку на свою електронну адресу. На сайті не потрібно реєструватися, така процедура оформлення займе трохи часу. Заощадьте свій час і нерви, а ми зробимо свою роботу якісно і вчасно, адже ми допомагаємо кожному клієнтові.

Де можна купити шлеми AGV?

Офіційний сайт: http://www.agv.com/
http://www.revzilla.com/agv-helmets
http://www.motorcycle-superstore.com/1060927/d/agv