AFX

Якщо ви щасливий володар мопеда або мотоцикла, то повинні задуматися про власну безпеку. Шлем – це головний захист. Сьогодні на ринку представлена безліч моделей і варіантів шлемів. Але для хорошого захисту потрібно вибирати лише найнадійніші моделі, які мають ефектний зовнішній вигляд.

AFX – це американська компанія, яка виробляє екіпіровку для мотоциклістів, наколінники, налокітники, спецодяг і інші корисні і захисні деталі для їзди на мотоциклі, скутері або снігоході. Цей бренд постійно розвивається, що привело до того, що він є головним постачальником шлемів на ринок Північної Америки. Компанія поставляє продукцію лише прямим дистриб’юторам. Кожна країна включає регіональне представництво, що переправляє товари в роздрібний продаж. Це виключає довгі ланцюжки постачань, що надає можливість мотоциклістам купувати екіпіровку AFX за прийнятною ціною.

Офіційний сайт AFX: http://afxhelmets.com/

AFX

Історія бренду

AFX North America представляє крупний родинний бізнес, який зародився в результаті незадоволеності якістю товарів для мотоциклістів. На думку засновників компанії, висока вартість шлемів і інший мото продукції є необгрунтованою, тому як продукція не має жодних новітніх розробок.

AFX

Засновники AFX знайшли інший підхід до виробничого процесу і розробили 8 моделей шлемів. Ці товари володіли максимальною функціональністю і доступною ціною. А вартість шлемів інших виробників била по гаманцю, при цьому вони мали такі ж характеристики. Далі розробники почали шукати і упроваджувати нові технології, удосконалили дизайн і покращували технічні можливості шлему. За довгі роки роботи вони досягли високий результатів і на даний момент АFX випереджає своїх конкурентів.

AFX

Розвиток компанії AFX супроводився балансом між привабливим зовнішнім виглядом і стилем, а також функціональністю і прийнятною вартістю. З кожним роком лінійка товарів збільшувалася і сьогодні в асортименті компанії десятки різновидів мотоекіпіровки.

AFX

Чому продукція компанії AFX?

Порівняно з іншими виробниками мотоекіпіровки моделі цього бренду мають такі переваги:

  • Високий рівень захисту.
  • Оригінальний стиль і дизайн.
  • Комфорт і простота у використанні.
  • Відмінна якість.
  • Позитивні відгуки клієнтів.

AFX

Де купити?

Ми допоможемо знайти відповідну модель мотошлемів, налокітників або спецодяг «AFX», купити її або на офіційному сайті, спеціалізованих магазинах, або на ebay, і доставити товар в будь-яку точку України. Наші представники нададуть розгорнуті відомості, безкоштовно проконсультують з приводу вибору відповідної моделі, кольору і розміру. Завдяки нам ви заощадите свій час на покупці брендової мотоекіпіровки. Ми оперативно реагуємо на ваші замовлення і доставляємо товар в максимально стислі терміни.